Jak ušetřit nemalé peníze při koupi zařízení do svého gastro provozu

Zařizujete nový gastro provoz a potřebujete ho vybavit kvalitními, ale přitom cenově dostupnými přístroji? Pokud netrváte jen na novém zařízení, obraťte se na Gastro bazar – Gastrocentrum-Písek s.r.o.. Při koupi použitého vybavení můžete ušetřit až desítky tisíc korun, které se vám budou jistě hodit jinde.

Bazarové neznamená špatné

Možná vás při zmínce o bazarovém zboží napadne, že nebude úplně v pořádku. Toho se ale rozhodně nemusíte obávat. Všechny produkty prodávané v gastro bazaru jsou plně funkční a bez závad. Jde o starší kusy, které však byly většinou málo používané. Na stránkách e-shopu najdete kompletní seznam gastro výrobků, které jsou v bazaru k mání. U každého jsou psány základní informace o něm a také možnost odeslat případný dotaz, který bude ochotně zodpovězen. Šetřete tam, kde není potřeba zbytečně investovat velké peníze. Gastro bazar je opravdu dobrou volbou.

Kompletní služby pro váš provoz

Gastrocentrum Písek však není pouze bazarem. Pokud chcete svůj provoz vybavit novými věcmi, najdete na jejich stránkách široký výběr profesionálních gastronomických zařízení od českých i zahraničních výrobců. Samozřejmostí je jejich vysoká kvalita a dlouhá životnost. Vybavíte tu kompletně vše od školní jídelny po restauraci či pizzerii. U všech výrobků vám bude důkladně vysvětlena jejich obsluha i údržba, aby vám sloužily co nejlépe. Záruční servis je naprostou samozřejmostí, ale mohl by se vám hodit i nabízený pozáruční servis, který vám ušetří čas sháněním různých opravářů. Pokud si nejste úplně jistí, jak a čím zařídit svůj gastronomický provoz, firma Gastrocentrum Písek s.r.o. poskytuje i poradenskou činnost. Odborníci vám tu pomohou se vším od návrhu projektu až po montáž vybavení.

Gastro bazar a gastro zařízení pro jakýkoliv provoz, dobré ceny a možnost nákupu na splátky, bohatý sortiment nabízeného zboží a další služby navíc, to jsou důvody, proč se obrátit právě na tyto profesionály. Pusťte se do podnikání s jistotou, že máte vše potřebné a přitom jste ušetřili nemalé peníze.

1 comment for “Jak ušetřit nemalé peníze při koupi zařízení do svého gastro provozu

  1. 11. 3. 2014 at 4:25 pm

    ..jen doplním, že nové Gastro zařízení a nábytek pro gastronomický provoz je na gastrocentrum-pisek.cz k dispozici také 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..