Jak zlepšit prodej zboží ve vašem e-shopu?

Konkurence je veliká téměř ve všech oborech, a tak ať už prodáváte ve svém e-shopu cokoliv, důležité pro vás jistě bude oslovit zákazníky natolik, aby nakoupili právě u vás. Musíte je něčím zaujmout a nabídnout jim nějakou přidanou hodnotu. Právě tou mohou být otočné produktové fotografie 360°. Pojďte se seznámit s novou službou Zboží 360°. Díky ní vás budou milovat zákazníci i internetové vyhledávače.

Jak a v čem může služba Zboží 360° pomoci vašemu e-shopu?

Při nakupování v e-shopu je nevýhodou to, že zboží zákazník vidí často jen na jedné nebo dvou fotografiích, podle kterých si nedokáže dobře představit, jak výrobek ve skutečnosti vypadá. Služba Zboží 360° vytvoří otočnou produktovou fotografii, která umožní zákazníkovi náhled jako by byl v kamenném obchodě. Zároveň vy máte možnost využít hotspoty, kterými se dají označit důležitá místa na fotografii a vložit na ně například text nebo přímý odkaz na koupi. Každé foto 360° je složeno nejméně ze 36 snímků, aby prohlížení výsledku bylo maximálně plynulé. Zákazníky takové fotografie zaujmou a tím stráví na vašich stránkách více času, což hodnotí kladně vyhledávače. Zvýší se vám také konverzní poměr a nasbíráte zpětné odkazy.

Je použití služby složité?

Vložení fotografie 360° na web je velmi jednoduché a intuitivní pomocí iframe. Stejně snadno lze fotografie vložit i na facebook. Můžete si volit jejich barevnost, grafické zpracování, rychlost otáčení nebo například to, zda se bude fotografie otáčet automaticky nebo až po reakci zákazníka. Fotografie může mít transparentní pozadí a díky tomu se bude hodit k jakémukoliv designu webových stránek. Dostupné je také rozšíření pro systémy WordPress nebo Opencart.

Otočné produktové fotografie 360° jsou skvělou možností prezentace zboží na internetu, které dokáže oslovit a přitáhnout pozornost právě k vašemu e-shopu. Využijte služeb Zboží 360°, která dokáže takové fotografie nafotit a vytvořit kvalitně a za skvělou cenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..