Postarejte se o bezpečnost i čistotu vašeho bazénu

TermobazényPořízením a vybudováním bazénu starost o něj nekončí, právě naopak. Dvě nejdůležitější věci, o které se musíte postarat především, jsou bezpečnost a čistota vašeho bazénu. S obojím vám pomohou TERMOBAZÉNY s.r.o., které nabízejí všechny typy zakrytí bazénu i bazénové vysavače pro snadnou údržbu čistoty.

Zakrýt bazén tak, aby byl bezpečný, je obzvlášť důležité, pokud se po zahradě pohybují děti. Stačí totiž jen vteřina jejich nepozornosti a může dojít k tragédii. Zabránit tomu lze jednoduše pomocí bezpečnostních plachet. Zakrytí bazénu bezpečnostní plachtou je nejlepším řešením, pokud se vám nechce investovat příliš peněz do zastřešení bazénu. Můžete si vybrat z několika typů zakrytí. Tím nejlevnějším a přitom velmi efektivním způsobem je celoroční bezpečnostní bazénová plachta. Je s ní snadná manipulace, ochrání vaše děti před pádem do bazénu a zároveň zabraňuje padání venkovních nečistot do vody a jejímu velkému odpařování a tepelným ztrátám. Stejné účinky má také automatická zakrývací plachta WALU LOCK, navíc ale díky jejímu automatickému pohybu v kolejnicích je její obsluha naprosto pohodlná. Velmi dobře pak vypadá lamelové zakrytí WALU ROLL. Sice patří už k o něco dražším řešením, zato ale zaručuje skvělou spolehlivost, maximální komfort a splňuje také vysoké estetické nároky. Terasové bazénové zakrytí WALU DECK je exkluzivním řešením, které vám kromě všech výše zmíněným vlastností nabízí možnost využití prostoru nad bazénem například jako terasy k posezení či místa k relaxaci. Důmyslná a bezpečná konstrukce terasového zakrytí zajistí jednoduché a snadné ovládání, optimální bezpečnost a přidanou hodnotu maximálně využitého prostoru. Dalšími možnostmi jsou pouze sezónní zakrytí bazénu a to letními bublinkovými fóliemi a zimním zakrytím WALU WINTER.

O čistotu vašeho bazénu se skvěle postarají bazénové vysavače. I tady si můžete vybírat především ze dvou typů a to poloautomatických a automatických vysavačů. Poloautomatické vysavače jsou vhodné do všech typů bazénu, které spolehlivě vyčistí na principu sací síly filtračního systému. Automatické vysavače vám maximálně usnadní práci a oceníte je obzvláště ve velkých bazénech. Hravě si poradí s atypickými tvary bazénu i schody, některé jsou dokonce tak chytré, že si zapamatují tvar i velikost a sami se po hotové práci vypnou. Zvolit můžete samozřejmě i nejlevnější a nejskladnější variantu v podobě ručního vysavače, ovšem k tomu bude vždy zapotřebí vaše vynaložená energie.

Postarejte se co nejlépe o svůj bazén s pomocí odborníků z firmy TERMOBAZÉNY s.r.o. a užívejte si naplno vodní radovánky, aniž byste museli mít obavy o bezpečnost vašich blízkých.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..