Centrum předporodní přípravy DEA MADRE

Očekávání narození potomka je pro ženu jedním z nejkrásnějších období života. Vzniká nový život a celý ten zázrak od početí až ke zrození nového človíčka prožívá většina žen velmi intenzivně. Pocit štěstí však občas přikryje mráček pochybností a obav, zda vše probíhá v pořádku, z porodu a bolestí při něm prožívaných a také z toho, zda péči o dítě po porodu zvládnou a budou dost silné na roli matky. Všechny tyto obavy a pochybnosti lehce zvládnete díky těhotenským kurzům v nově otevřenému centru péče o těhotné ženy DEA MADRE v Praze, které pomáhá budoucím maminkám dobře se připravit na porod a následnou péči o dítě a odstranit těhotenské potíže i obavy.

Co všechno centrum DEA MADRE nabízí?

Především kurzy předporodní přípravy a to skupinové i individuální. Díky předporodní přípravě si budete umět představit, co vás čeká a to vám dodá pocit klidu a sebejistoty. Psychické rozpoložení ženy je totiž u porodu velmi důležité. Příprava na porod je důležitá také pro budoucího tatínka, pokud ho u této významné chvíle chcete mít, proto je součástí nabídky i školení tatínků k porodu. Cvičení pro těhotné spojené s předporodní přípravou vám přinese úlevu od těhotenských potíží a také uvolnění a relaxaci. K dispozici je i poradenství pro těhotné, které vám dá odpovědi na všechny otázky a pomůže vám s řešením starostí, které vás trápí. Porodem ovšem vše teprve začíná, hodit se vám tedy může také poporodní péče. Poporodní konzultace je zaměřená na péči o novorozence i maminku. Pomůže vám lépe se vžít do péče o vaše děťátko a také nezapomínat pečovat i o sebe.

Co mi návštěvy centra přinesou?

Hlavně psychickou pohodu, protože vědomí očekávaného je vždy lepší než obavy a tápání. Odbourání strachu a nejistoty vám pomůže cítit se uvolněně a své krásné období těhotenství si opravdu užívat. Budete se cítit sebejistě, protože pro vás probíhající změny už nebudou velkou neznámou. Naopak dobře porozumíte svému tělu, sobě samé a svému budoucímu miminku. Právě to je největší přínos předporodní přípravy.

Kromě všech těchto kurzů a konzultací vám centrum DEA MADRE nabízí také prodej kosmetiky pro těhotné, pomůcek na přípravu k porodu a produktů pro kojící maminky ve vlastním obchodě mama-shop.cz. Připravte se dobře k porodu a na následné mateřství, krásné a pohodové prožívání těchto šťastných okamžiků vám bude odměnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..