Jsou na mužích přitažlivější trenýrky, boxerky nebo slipy?

Toto je otázka, na kterou se těžko odpovídá, protože co žena, to jiný názor. Jedné se na muži líbí volné klasické trenýrky, jiná raději upnuté slipy, jež mnohé prozradí už na první pohled, někdo pak hlasuje pro kompromis, který nabízejí boxerky. A co mají radši sami pánové? Opět co muž, to názor. Jediné, na čem se shodnou asi všichni, je otázka kvality. Muži sami i ženy na nich ocení kvalitní spodní prádlo, jež dobře padne a sluší. Spodní prádlo nesmí nikde škrtit, táhnout či tlačit a právě to zaručí kvalitní střih a také použitý materiál.

Trenýrky nejraději nosí muži, kteří dávají přednost pohodlí, ležérnosti a volnosti (doslova i přeneseně). Už dávno však neplatí, že volné trenky jsou sice pohodlné, ale parádu v nich muž neudělá. Na trhu existuje nabídka trenýrek v tolika různých moderních designech, že si vybere opravdu každý. K šíři této nabídky nemálo přispěla i česká firma Styx, která byla založena v roce 1996 a od té doby se stala nedílnou součástí trhu. Trenky Styx potěší každého, kdo vyznává kvalitu a originalitu. Díky čemu a jak tato značka vznikla si můžete přečíst v článku časopisu Instinkt.

trenýrky

Slipy jsou v posledních letech docela na ústupu, ale zatím pánové, kteří na ně nedají dopustit, úplně nevymizeli a nejspíš ani nevymizí. Před nějakými dvaceti lety bylo jejich nošení módní záležitostí, dnes je vytlačují boxerky. Přece jen je to ale klasika a konzervativní část pánské populace nejspíš zůstane slipům věrná.

slipyslipy
Chce-li dnes muž působit moderně a přitažlivě, nejspíš sáhne po boxerkách. Jejich obliba stále roste a to u mužů všech věkových kategorií. Není divu, vždyť spojují to nejlepší z obou svých předchůdců. Jsou velmi sexy a dobře obepínají a ukazují přesně to, co má být vidět. Zároveň jsou pohodlné a pod oblečením perfektně sedí.

trenýrky

Kromě typu prádla je dalším důležitým bodem výběru jako konkrétní značka. Většina mužů si raději připlatí za značkové prádlo a to je jen dobře. K čemu je ušetřených pár korun, když pak celý den trávíte v prádle, které vás kouše, škrábe nebo nesedí, jak má? Kvalitní značkové prádlo nabízí maximální komfort a vzhled. Velmi oblíbenou stálicí na trhu je právě kvůli těmto vlastnostem například spodní prádlo Diesel. Nabídku nejen této značky, ale všech dalších kvalitních a ověřených výrobců najdete v internetovém obchodě Trenýrkárna.cz, největším e-shopu s pánským spodním prádlem. Chcete-li si před nákupem přečíst zajímavé informace o jednotlivých značkách, zavítejte do části Testujeme. Obchod totiž jednotlivé značky a jejich výrobky zkouší a hodnotí, aby pro vás bylo snazší vybrat si to pravé. Tak co to bude? Trenýrky, slipy nebo boxerky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..