Kvalitní radiátory do koupelny od českého výrobce

logo Kde jinde je potřeba většího tepla než v koupelně? Pohybujeme se zde často bez oblečení a obzvlášť když vylezeme mokří z vany nebo sprchového koutu, není nic horšího, než rozklepat se zimou. Koupelnový radiátor je tak naprosto nezbytný, o tom není pochyb. Oproti klasickým radiátorům má však svá specifika. Radiátor do koupelny by měl být hlavně úsporný, co se místa týče, a také funkční, aby ho bylo možné využít nejen pro vytápění, ale i pro sušení ručníků a podobně. Právě takové jsou trubkové, nebo také žebřinové radiátory. Jsou vhodné nejen do koupelen, ale i na WC, do chodeb, kuchyňských koutů a všech dalších prostor, kde je málo místa. Připojí se bez problémů přímo do okruhu ústředního vytápění.

Při výběru dejte přednost kvalitnímu výrobku od spolehlivého výrobce. Na stránkách e-shopu Radiátory do koupelny najdete jedině české výrobky od dobré české firmy. Na všechny tyto radiátory dostanete záruku celých 5 let. Všechno zboží je skladem, nemusíte tedy mít obavy z dlouhého čekání. Pro vaši snadnou orientaci při výběru máte k dispozici jedinečný vyhledávací systém. Toto parametrické vyhledávání jinde u konkurence nenajdete. V levé části stránek uvidíte přehled parametrů, kterými můžete zúžit a usnadnit svůj výběr. Nejste-li si jisti, necháte některá pole prázdná a o to širší nabídka se vám následně zobrazí. Volit můžete, zda hledáte kombinované nebo teplovodní otopné těleso, jestli má mít tvar rovný nebo oblý, jakou má mít výšku, šířku a barvu. Co se týče právě těch barev, v základní nabídce je bílá nebo chrom. Ovšem na výběr je i dalších 160 barev, které je možné si objednat. Můžete si tak bez problému sladit radiátor s prostorem, kam bude umístěn. Stačí si vybrat konkrétní radiátor v bílé barvě a do poznámky v objednávce dopsat kód vybrané barvy. Tyto barevné varianty jsou dělány na zakázku a jejich cena vám bude sdělena na základě vaší poptávky.

Vybavte svou koupelnu kvalitním radiátorem, který vás spolehlivě zahřeje a bude zároveň skvěle vypadat. Obchod Radiátory do koupelny je tu pro vás.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..