Motocyklové oblečení a přilby té nejlepší kvality

Geneze logoPomalu, ale jistě se blíží jaro a s ním přijde i nová motorkářská sezóna. Těšíte se, až vytáhnete svou krásku z garáže a projedete se? To ale dost dobře nepůjde bez pořádné výbavy v podobě přilby, moto oblečení a moto obuvi. Připravte se na novou sezónu a dopřejte si přitom kvalitu a skvělý vzhled v jednom. Velký výběr toho nejlepšího vybavení nabízí obchod Geneze.cz.

Jedničkou na trhu s přilbami je německá firma Schuberth, jejíž výhradním dovozcem a zastoupením v České republice je právě společnost Geneze. Motopřilby této značky opakovaně vyhrávají nezávislé testy bezpečnosti, což by mělo být u přilby tím hlavním kritériem výběru. Mimo to také velmi dobře sedí a skvěle vypadají. Přináší jezdci komfort při nošení, nízkou hlučnost a výbornou aerodynamiku. Každá helma je vyráběna v sídle firmy a testována ve vlastním větrném tunelu. Každý krok při výrobě je také velmi přísně kontrolován a je tak vyloučen i ten nejmenší defekt. O kvalitě materiálů a zpracování tedy netřeba pochybovat a i díky tomu jsou tyto přilby nejlépe hodnocenými mezi motorkáři.

Stejně dobré hodnocení si vysloužilo i motooblečení značky Rukka. Tato finská společnost vyrábí špičkové motorkářské oblečení, které splňuje nejpřísnější požadavky na odolnost proti povětrnostním vlivům a přitom poskytuje absolutní komfort. V tomto oblečení se můžete vydat na jakoukoliv výpravu a jistě budete maximálně spokojeni. Ovšem i při výrobě tohoto oblečení je kladen důraz na bezpečí jezdce. Všechno motooblečení je proto vybaveno patentovanými Rukka air chrániči, které poskytují univerzální a flexibilní ochranu. Chrániče při nárazu okamžitě ztvrdnou a rozloží tak energii na větší plochu. Poté se opět ihned vrací do původní měkké a pružné podoby. Tuto ochrannou funkci poskytují opakovaně a trvale. Kromě toho nechybí ani standardní vybavení reflexními prvky a úprava membránou GORE-TEX®.

Firma Geneze prodává kromě dvou již zmiňovaných i další značky, které v motorkářském světě znamenají především kvalitu a funkčnost. V nabídce najdete všechno potřebné vybavení od přileb, moto oblečení, moto obuv, funkční termoprádlo, přes chrániče, rukavice a další doplňky oblečení až po technické doplňky pro vaši motorku. Zboží si můžete zakoupit přímo v e-shopu nebo ve firemních prodejnách v Praze a Zlíně.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..