Spojení kvality a designu – to jsou dveřní kování a kliky Cobra

Jakým kováním a dveřní klikou doplnit své interiérové nebo vchodové dveře? Nejlépe tím, co v sobě snoubí výbornou kvalitu, skvělou funkčnost a perfektní design. Právě takové jsou dveřní kování a kliky značky Cobra, která působí na trhu už přes 20 let a díky zkušenostem patří mezi špičku ve svém oboru.

Vybrat kování na dveře není jen tak. Nejdříve si musíte ujasnit, jaký typ kování by se vám líbil. Dvěma základními typy jsou rozetové a štítové kování. U rozetového je klika a otvor pro zámek umístěn každý samostatně. Na výběr je velké množství designů, rozety se dělají kulaté, hranaté a oválné. I štítové kování dává na výběr nespočet možných variant k výběru. U tohoto typu je klika společně s otvorem na klíč umístěna na štítu, který se připevní ke dveřím.

 

Rozetové kování Štítové kování

Kování Cobra ALEXIS-R Kování Cobra MÜNSTER

Jakmile víte, který typ kování zvolíte, rozhodněte se ještě, kterému materiálu dáte přednost. Hliník je oblíbený obzvláště kvůli své nízké ceně. Jeho nevýhodou je ale nižší životnost. Proto je možné jeho použití výhradně do interiéru a nedoporučuje se na příliš frekventovaná místa. Oproti tomu nerezové kování má životnost velmi vysokou a odolá mnohému. Jedním z oblíbených modelů je například kování guissy-s NEREZ. Podobné vlastnosti jako nerez potom mají i další materiály, například chrom, nikl či bronz.

 

Kování guissy-s NEREZ

Kování Cobra GIUSSY-S economy IN

 

Podstatnou součástí dveřního kování je i cylindrická vložka. U ní záleží především na tom, jak důležitá je u konkrétních dveří jejich bezpečnostní stránka. Ze základní nabídky můžete volit stavební vložku s krátkým klíčem, určenou pro nechráněné prostory, nebo bezpečnostní vložku, ke které je použit dlouhý klíč a bezpečnostní identifikační karta.

Pokud jste se rozhodli zvolit značku Cobra, dobře děláte. A ještě lépe, když si k nákupu vyberete autorizovaný e-shop. Přímo pro značku Cobra je jediným autorizovaným e-shopem v Česku obchod kování-cobra.cz. Najdete zde nejen velký výběr všech druhů kování i doplňků ke dveřím, ale také nejlepší ceny podle produktových srovnávačů cen jako Heuréka.cz nebo Zboží.cz. Další výhodou je rychlé odeslání zboží díky skladovým zásobám, v 95% případů je objednávka vyexpedována do 24 hodin. Není tedy proč dále váhat. Vyberte si ze široké nabídky a vtiskněte i svým dveřím váš osobitý styl.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..