Prodlužte si své vlasy tak, aby byly skutečnou korunou vaší krásy

Toužíte po krásných hustých vlasech splývajících přes celá záda? Váš účes má ale do této představy hodně daleko? Nečekejte roky, než vám vaše vlasy dorostou, a pořiďte si vysněnou hřívu hned. V dnešní době se dají vlasy prodloužit tak, že to na nich nikdo nepozná.

Chtěly by jste si dopřát dlouhou hřívu, ale nechce se vám investovat velké částky v kadeřnických salonech? Pokud máte někoho šikovného ve svém okolí, kdo by vám s aplikací trochu pomohl, stačí si jen nakoupit potřebné pomůcky. V obchodě czVlasy.cz najdete vše, co budete potřebovat, vlasy na prodloužení i veškeré příslušenství. Pokud si netroufáte vybrat si prameny po internetu, můžete navštívit také kamennou prodejnu v Praze, kde vám ochotně se vším poradí.

Vlasy se dají prodloužit několika metodami. Nejšetrnější je připevňování pramenů metodou clip in. Každý pramen je zakončen sponkou, která se jednoduše zacvakne. Tato metoda umožňuje variabilitu účesu. Vlasy můžete sundat a zase nasadit podle momentální nálady. Je to snadné a po troše tréninku vám to nezabere více než pět minut. Při metodě prodlužování vlasů keratin se používá tepelná pájka, která rozehřeje keratinový spoj na konci pramene a ten se pak připevní k pramínku vašich vlasů. Spoj odrůstá společně s vašimi vlasy a podle rychlosti jejich růstu je potřeba ho po 2-3 měsících opět posunout. O něco málo dříve je pak potřeba obnovit spoje u metody tapex, vlasy jsou tady spojeny silikonem do zhruba 4 cm dlouhého pásku, který se k vašim vlastním vlasům přilepí oboustrannou lepící páskou. Tato metoda je o něco šetrnější než keratin. Micro-ring znamená malý kroužek a to je podstatou této metody. Pramínek je zakončen malým kroužkem a díky očku na konci se jednoduše navleče na pramen vašich vlasů. Takový spoj vydrží opět 2-3 měsíce podle toho, jak rychle vám odrůstají vlasy. Vlasy micro-ring jsou přidělány také šetrně, nemusíte se bát o své vlastní vlasy.

Kupte si jednoduše vše potřebné a poproste kamarádku, ať se do toho pustí s vámi. Nemusíte se bát, ke všem zakoupeným balíčkům pro aplikaci vlasů vám budou zaslány i jednoduché návody, jak na to. Možná tak brzy zjistíte, že to hravě zvládnete u některých metod i sama.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=hUwIIxob528

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..