Jak kouřit levněji a zdravěji? Pomocí elektronické cigarety

logoNechcete nebo nedokážete se vzdát své dávky nikotinu, ale přesto by jste rádi udělali něco pro své zdraví? Vyměňte krabičku běžných cigaret za elektronickou cigaretu. Kromě vašeho těla vám bude vděčná i vaše peněženka.

Kouření škodí zdraví a leze do peněz, to ví každý kuřák a přece ho to většinou nepřiměje se své vášně vzdát. Moderním trendem dnešní doby je však levnější a zdravější varianta e-cigareta. Při jejím kouření nevzniká škodlivý kouř, který běžně obsahuje spoustu jedovatých látek. Můžete si tak potáhnout prakticky kdekoliv, aniž by jste obtěžovali své okolí. Náplň vám vydrží poměrně dlouhou dobu oproti spotřebě klasických cigaret. A také nebudete neustále řešit, kam s nedopalkem, když je odpadkový koš v nedohlednu. Ovšem nákupu elektronické cigarety by jste měli věnovat trochu pozornosti a obrátit se na prodejce, který svému oboru rozumí. Jednou z největších firem zabývajícím se prodejem elektronických cigaret a vším okolo e-kouření je společnost KingSmoking. Na trhu působí od roku 2011 a za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností od svých zákazníků, které může předat i vám. Těch spokojených zákazníků jsou již tisíce a to i díky tomu, že se firma neustále snaží držet nových trendů e-kouření a rozšiřuje svůj sortiment. Nespornou výhodou jsou také kamenné pobočky, které se právě díky této společnosti rozšířili po celé republice. Právě KingSmoking byl v této oblasti průkopníkem a vy si tak můžete v některé z kamenných prodejen e-cigaretu dokonce zdarma vyzkoušet. Důležitou otázkou v případě elektronických cigaret a hlavně jejich náplní je vliv na naše zdraví. Firma Kingsmoking však vlastní ke všem náplním do e-cigaret bezpečnostní listy. Internetový obchod nabízí nemálo výhod, například expedici zboží do 24 hodin, infolinku k dispozici pro případné dotazy nebo dopravu nad 1.000 Kč zdarma. Velmi příjemným bonusem je potom věrnostní online peněženkou, do které vám bude z každého nákupu vráceno 5% a to už od první objednávky.

Využijte pokroku 21. století a dejte přednost elektronické cigaretě před klasickou. Brzy si sami ověříte, jak skvělá to byla volba.

1 comment for “Jak kouřit levněji a zdravěji? Pomocí elektronické cigarety

  1. 10. 2. 2014 at 4:50 pm

    No nevím, jestli zdravěji, jelikož se již delší dobu proslýchá, že se elektronické cigarety možná zakážou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..