Pořiďte si originální ručně vyráběné šperky z Bali

šperkyToužíte po originálním šperku, který má svůj příběh a duši? Chcete být hrdá na to, že i díky vám se možná trošku zlepšil život konkrétní rodiny, i když na druhém konci světa? Podívejte se na nabídku nového e-shopu Balijo.cz, který dováží právě takové šperky a další krásné věci až z dalekého Bali.

V nabídce obchodu jsou originální ručně vyráběné šperky, na které je použit převážně přírodní materiál. Pořídit si tak můžete například perlové náhrdelníky, náušnice z lastur či prsteny s korálem. Chcete-li mít vše sladěné ve stejném duchu, nechybí ani sety šperků, jež k sobě dokonale ladí. Kromě ručně vyráběných šperků dováží prodejce zajímavá a krásná fotoalba z čistě přírodních materiálů. Jsou vyráběna z recyklovaného papíru a zdobena tím, co sama příroda dala. Výsledný efekt je úžasný a netradiční. Stejně pěkné jsou i dámské letní sandále, které nabídku doplňují.

Všechny výrobky jsou vyráběny ručně a je na ně použit velký podíl přírodních materiálů. Každý konkrétní kousek je jedinečný originál s vlastním příběhem. Příběhem obyčejného člověka z daleké Indonésie, který jím posílá část svého umění do světa. Výrobky jsou zhotovovány v malých rodinných manufakturách na ostrovech Bali a Lomboku a poté se vyváží do 80 zemí světa, mimo jiné například do USA, Austrálie či Brazílie.

Prodejce Balijo.cz není jen náhodou jedním z těchto zprostředkovatelů mezi výrobci a vámi. Majitel několikrát tuto zemi navštívil a má k ní velmi blízký osobní vztah, dokonce přímo k jednomu výrobci šperků a jeho rodině. Právě té se snaží pomoci prodejem jejich šperků. Tato rodina žije v malé vesničce pod sopkou Gunung Batur u jezera Danau Batur a do výroby šperků je zapojena úplně celá rodina včetně několika dětí. Jejich otec totiž trpí progresivní poruchou zraku a prodej jejich šperků mu má pomoci získat dostatek peněz na potřebnou operaci očí na švýcarské klinice.

Firma má, jak vidíte, velký zájem na tom, aby jste byla se vším maximálně spokojena a vracela se i k dalším nákupům. Objednávky jsou proto vyřizovány co nejdříve a zboží doručeno maximálně do 3 pracovních dnů. Při objednávce nad 1200 Kč dostanete také malý dárek a hlavně dopravu zdarma.

Udělejte si radost krásným šperkem, který vás bude perfektně zdobit a podtrhne vaši jedinečnost a originalitu. Navíc vás přitom bude hřát vědomí, že jste někomu pomohla. A takový pocit je k nezaplacení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..