Využijte služeb virtuální kanceláře a umístěte sídlo firmy na skvělou adresu v Praze

logo Chtěli by jste pozvednout svou firmu na vyšší úroveň, ale nemáte prostředky ani čas vést svou vlastní kancelář na dobré adrese? Nabízí se jedno řešení, které by mohlo být pro vás tím pravým. Využijte služby virtuální kanceláře, která vám zajistí sídlo firmy v Praze a také kompletní ekonomické zázemí pro vaše podnikání. Vy se tak můžete plně věnovat jen svým zákazníkům a jejich spokojenosti.

 

Co vše virtuální kancelář nabízí?

Jednoduše vše ohledně podnikání. Od založení s.r.o., přes poskytnutí sídla firmy, obsluhu zákazníků, logistiku, vedení účetnictví, administrativu, až po profesionální budování dobrého jména vaší firmy. Společnost Profi-kancelář patřila mezi první poskytovatele těchto služeb v Praze, nabízí tak dlouhodobou stabilitu a záruku profesionality a spolehlivosti. Virtuální kancelář nejsou jen slova na papíře. Sídlo vaší společnosti bude umístěno na dobré adrese v Praze, kam budou moci vaši zákazníci zatelefonovat nebo rovnou přijít, přítomný personál se jim vždy bude věnovat. Pro jednání a porady jsou k dispozici vybavené kanceláře. V sídle firmy bude v případě potřeby zajištěna i zasedací místnost pro jednání se zákazníky nebo úřady.

 

Proč umístit sídlo firmy do této virtuální kanceláře?

Hned z několika důvodů. Jedním z nich je dobrá adresa v Praze, která působí na zákazníky lepším prvním dojmem. Nezanedbatelná je také finanční stránka věci. Pronajmout a provozovat si svoje vlastní sídlo firmy v těchto lokalitách by vyšlo nepoměrně dráž a pokud svoji kancelář vůbec nepotřebujete denně, ale jen občas, byla by to prakticky zbytečná investice. Podnikejte tam, kde je vám příjemně a máte své zázemí, zbytek starostí přenechejte jiným. Ve virtuální kanceláři si nastavíte balíček služeb přesně podle toho, co od sídla firmy očekáváte, a tím také maximálně snížíte výslednou cenu. Všechny vaše následné požadavky řeší odborníci na daná témata a to téměř za poloviční cenu než je v těchto oborech běžné.

 

Chcete si založit firmu bez nekonečného běhání po úřadech?

Opět vám pomůže Profi-kancelář a to velmi rychle, už během několika málo dní můžete mít vlastní společnost s.r.o. Vyberte si, zda chcete založit úplně novou firmu na klíč nebo zakoupit již existující, takzvanou ready-made firmu. Obojí má své výhody a záleží tedy jen na vás, čemu dáte přednost. Ať už se rozhodnete pro založení s.r.o. nebo koupi ready-made firmy, v obou případech za vás Profi-kancelář zajistí kompletní servis všech právních a úředních kroků.

 

Zjednodušte si život a podnikání tím, že přenecháte část starostí Profi-kanceláři. Se vším ohledně sídla společnosti a administrativy si tu poradí profesionálně, pečlivě a k vaší plné spokojenosti. Vám tak odpadnou nepříjemné povinnosti a ještě zvýšíte prestiž vaší firmy skvělou adresou. To je dost důvodů k úvaze, nemyslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..