Matrace s revolučními přírodními vlákny

Hospital Medical Flex

Matrace Hospital Medical Flex

Probouzíte se ráno polámaní a nevyspalí? Bolí vás záda a máte pocit, jako by vás snad někdo v noci lámal v kole? V takovém případě by to nejspíš chtělo popřemýšlet o nové matraci pro vaši postel. A proč si nedopřát rovnou to nejlepší a nejmodernější řešení na trhu, čímž jsou matrace s kolmo kladeným vláknem STRUTO? Tato v Evropě nová a jedinečná technologie přináší revoluci ve spaní.

V čem tkví tajemství vláken STRUTO? Je to právě kolmé postavení vláken, které zajišťuje matraci hned několik skvělých vlastností. V první řadě je třeba říci, že STRUTO je vždy 100% přírodní materiál. Je zdravotně nezávadný, ekologický a recyklovatelný. Vlákna jsou položena z jedné i druhé strany matrace a mezi nimi je pak vrstva studené pěny. Z jedné strany je použita ovčí vlna, která má skvělé termoregulační vlastnosti a pohltí velké množství vlhkosti.

Hospital Medical

Hospital Medical

Druhá strana matrace je pak vyplněna bavlněným rounem, které oceníte hlavně v horkých letních měsících. Díky kolmému postavení vláken vůči pěně jsou ve výsledku tato vlákna lehká a prodyšná, skvěle absorbují vlhkost a udržují příjemné suché teplo. Jsou také odolná proti slehnutí, ale zároveň se ideálně přizpůsobí požadavkům těla. Důležitou součástí matrace s vlákny STRUTO je i její potah z pevného, ale prodyšného materiálu. Jeho speciální úprava umí udržovat ideální klima pro spaní, což je teplota lidského těla 37°C. Podílí se na tom složitá technologie, která prakticky napodobuje fungování samotného lidského těla. Skvělá je pak také možnost tento potah celý sejmout a vyprat. Pro snazší vstávání z postele jsou okraje matrace vyztuženy pěnou s vyšší objemovou hmotností, toto jistě ocení například starší lidé. A ještě jedno velké pozitivum je životnost matrace s kolmo kladenými vlákny. Ty totiž odolávají opotřebení podstatně lépe než polyuretanové pěny a také možnost střídání stran matrace vzhledem k ročnímu období tuto životnost ještě prodlužuje.

Matrace STRUTO vám zajistí zdravý a kvalitní spánek, po kterém se budete probouzet regenerovaní a plní energie. Dopřejte tedy svému tělu pohodlí a své mysli odpočinek.

2 comments for “Matrace s revolučními přírodními vlákny

  1. 24. 10. 2014 at 4:46 pm

    Zní to zajímavě, spíš mé překvapilo, že matrace mají delší životnost. Vzhledem ke kolmým vláknům jsem čekal opak.

  2. 26. 11. 2013 at 12:13 am

    Zajímavé matrace. To jsem neznal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..