Horolezecká škola RockJoy

Láká vás horolezectví, ale ještě jste nenašli čas nebo odvahu ho vyzkoušet? Víte o někom z rodiny nebo přátel, kterému by jste udělali radost kurzem lezení? Pokud ano, neváhejte a využijte právě nyní vánoční nabídku horolezecké školy RockJoy ve formě dárkových poukázek na lezecké kurzy za skvělé ceny.

Profesionální horolezecká škola RockJoy se může pyšnit dlouholetou praxí a širokou nabídkou kurzů pro začátečníky i pokročilé. Kurzy zahrnují lezení na umělé stěně, sportovní lezení, lezení via ferrat i ledů. Hlavní důraz je vždy kladen na bezpečnost. Ta musí stát na prvním místě a proto se i každý účastník podrobně seznámí s tím, jak tuto krásnou zálibu provozovat nanejvýš bezpečně. Ke každému účastníku kurzu je také vždy přistupováno individuálně tak, aby se nejen něco naučil, ale hlavně si odnesl příjemné zážitky a skvělý pocit. Právě o tom totiž lezení je.

Od 1.12 do 24.12 probíhá vánoční akce, kdy můžete darovaným kurzem lezení nejen udělat radost, ale také navíc ušetřit. Stačí si vybrat ze seznamu kurzů, na které se vztahuje 25% sleva, a zakoupit ho ve formě dárkové poukázky. Tato dárková poukázka je barevná, se zajímavým desingem a laminovaná, sama o sobě tedy bude vypadat pěkně. Navíc je možné na ni nechat připsat i váš vlastní krátký text, například věnování. Platnost poukázky je jeden celý rok, obdarovaný tak bude mít dost času vybrat si vhodný termín kurzu podle svých časových možností.

Pěkným vánočním dárkem je jistě i horolezecké vybavení pro nadšence do tohoto sportu. Velký výběr kvalitního zboží nabízí RockJoyshop. Najdete tu vše pro lezení, outdoorové vybavení i oblečení. Nejste-li si jisti, co konkrétně zvolit, věnujte dárkovou poukázku a nechte tak výběr přímo na obdarovaném.

Vyzkoušejte si tento úžasný a zajímavý sport nebo dopřejte poznání jeho kouzla svým blízkým. Profesionální horolezecká škola RockJoy naučí zájemce základům i dalším úrovním lezení a to se tak možná pro ně stane stejnou vášní jako pro zakladatele této školy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..