Pomůžeme vám vybrat zdravou dětskou obuv

Při výběru dětské obuvi je velice důležité dbát především na její kvalitu. Možná se zdá zbytečné platit tolik peněz, když dětské nožky rostou neuvěřitelně rychle a boty budou za pár týdnů malé. Jenže kromě velikosti se vyvíjí i jejich tvar. Je proto důležité, aby měli nohy dostatek prostoru pro svůj vývoj a zároveň boty dítěti poskytovaly dostatečnou oporu při chůzi. V případě dětských bot se opravdu nevyplatí šetřit a kupovat je někde na tržnici. Investice do zdravé dětské obuvi je totiž investicí do jeho budoucího života.

Vybrat kvalitní a zdravé dětské boty není jednoduché, pomoci s tím ale může jejich označení certifikátem Žirafa, který zaručuje jejich zdravotní nezávadnost. Dětská noha je poměrně dlouho tvořena chrupavčitými kostmi, které se snadno deformují. U dospělého člověka se bota více méně přizpůsobí noze majitele, u dítěte je tomu ale přesně naopak. Malá nožka se kvůli nevhodné obuvi deformuje do špatného tvaru, což může mít za následek celoživotní problémy. Je důležité tedy zvolit hlavně správnou velikost boty a to nejen co se týče její délky, ale také šíře. V přední části je třeba mít dostatečný prostor pro prsty a kvalitní musí být i materiály, ze kterých je bota vyrobena, protože dětské nohy se potí více než u dospělého člověka. A je ještě daleko více podmínek, které by měly správné dětské boty splňovat.

Chcete-li si být jisti tím, že děláte pro své dítě opravdu to nejlepší, kupujte dětskou obuv jen u spolehlivých obchodníků jako je Zdravá dětská obuv.cz. Kromě toho, že budete mít jistotu kvality a nezávadnosti vámi vybrané obuvi, nabízí tento obchod ještě několik příjemných výhod v podobě slev pro stálé zákazníky nebo poštovného zdarma při objednávce od 1900 Kč. Celá široká nabídka dětské obuvi pochází pouze od ověřených českých a zahraničních výrobců, například známé české značky Fare.

Mimo prodeje obuvi nabízí tento obchod také prodej sériových ortopedických vložek, sportovních vložek a doplňků obuvi, provádí ortopedické úpravy a opravy obuvi a také zhotovuje ortopedické vložky na míru do konkrétních dětských botiček.

Kromě internetového obchodu můžete navštívit také novou kamennou prodejnu v Praze 10, kde vám osobně rádi poradí s výběrem nejvhodnější dětské obuvi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..