Bolí vás nohy, popřemýšlejte o ortopedických pomůckách

Trápí vás bolesti nohou a problémy s chodidly? Nejste v tom sami, tento zdravotní problém se týká čím dál více lidí. Komplikací mohou být vbočené palce či jinak deformované prsty, ploché nohy, jejich rozdílná délka nebo například patní ostruha. Se všemi těmito nepříjemnosti vám pomohou anatomicky tvarované ortopedické vložky do bot od společnosti Svorto.

Ke změnám na chodidlech dochází vrozeně nebo vlivem okolností jako je nesprávná a nadměrná zátěž nohou a špatně zvolená obuv. Ať už jsou příčiny problémů jakékoliv, jejich řešením mohou být právě vložky do bot. Dokáží totiž dodat nohám potřebnou oporu, čímž korigují vzniklé potíže, zamezují jejich zhoršování a také díky tomu odstraní bolesti při chůzi. Došlap nohy bude měkčí a příjemnější, odlehčí se přetěžovaná místa a zátěž se rozloží správným způsobem. Vložky do bot jsou nejen účinným pomocníkem při již vzniklých problémem, ale také skvělou prevencí. Každý problém přitom vyžaduje jinou pomůcku. Jiný typ vložek uleví při potížích s plochou nohou a jiný například při patní ostruze. Pokud vám nevyhovují sériově vyráběné ortopedické pomůcky, můžete si nechat vyrobit i individuální vložky přímo na míru na doporučení vašeho lékaře.

Společnost Svorto se pyšní dlouhou rodinnou tradicí, na kterou navazuje. Ortopedickou obuv začal vyrábět jako jeden z prvních ševců v Praze pan Bedřich Smeták už v době první republiky. Jeho potomci v tom zdárně pokračovali a dnes je tato společnost, která se mezitím převtělila v moderní a dynamickou firmu, jedním z nejlepších výrobců ortopedických pomůcek. Zabývá se především výrobou a distribucí ortopedických, sportovních a sériových vložek do obuvi, ale také výrobou a distribucí ortopedických pomůcek, zdravotních vložek do bot i doplňků pro pohodlnou zdravou chůzi. Její hlavní prioritou je především kvalita zpracování i použitých materiálů a tím pádem dokonalé pohodlí pro vaše nohy.

Ulevte svým nohou od bolesti a zpříjemněte si každodenní život. S ortopedickými vložkami do bot pro vás bude chůze opět tím nejpřirozenějším a nejsnazším pohybem.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..