Kalendáře a diáře na rok 2014 jako dárek pro vaše obchodní partnery

Přemýšlíte, čím ke konci roku obdarovat své zákazníky nebo obchodní partnery? Kalendář či diář s logem vaší firmy je skvělou možností, jak potěšit praktickým dárkem a zároveň si udělat dobrou reklamu. Tradiční český výrobce Helma 365 vám vyrobí vše podle vašeho přání a v té nejvyšší kvalitě.

Naše společnost se už devatenáct let specializuje na výrobu kalendářů a diářů a za dobu své existence jsme se stali největším českým producentem výrobků s kalendáriem. Své práci opravdu rozumíme a je hned několik důvodů, proč se k nám klienti rádi vracejí. Reklamní kalendáře a diáře vyrábíme totiž s garancí stabilní vysoké kvality a také individuálního přístupu. Máme vlastní redakční a výrobní tým, který neustále sleduje novinky na trhu a snaží se je nabídnout i našim zákazníkům. Kromě tradičních výrobků tak můžete vybírat z produktů odpovídajících poslední módě, které budou vaší chloubou. Tyto novinky najdete přímo v katalogu. Máme velké skladové zásoby, kalendáře nebo diáře objednáváte tedy vždy podle vaší konkrétní potřeby. Kromě kalendářů a diářů nabízíme i další reklamní služby jako přítisky, ražby loga nebo výrobky na klíč. Snažíme se také udržet vždy dobrou cenu, která bude pro naše klienty přijatelná a výhodná.

Nejoblíbenějšími reklamními a dárkovými předměty jsou nástěnné kalendáře a to díky tomu, že se dají nejlépe přizpůsobit konkrétním představám klienta. Vybírat můžete z pestré nabídky motivů a vzorů, zvolit jde i vlastní titulní stranu podle vašeho přání. Nabízíme také služby jako potisk prodloužené zadní strany kalendáře různými způsoby nebo zabalení kalendáře do kartonového reklamního obalu s vaším logem. Kombinací těchto našich služeb jistě dosáhneme ideálního výsledku právě pro vaši značku.

Vaše nejlepší zákazníky nebo obchodní partnery jistě potěší některý z řady exkluzivních a kožených diářů, ze kterých na první pohled dýchá luxus a kvalita. I ostatní diáře se ovšem mohou pyšnit kvalitním knihařským zpracováním a promyšleným vnitřním obsahem. Díky originálním a trendovým diářům s logem vaší firmy si tak na vás zákazníci vzpomenou každý den.

Skvělou novinkou na našich stránkách jsou konfigurátory kalendářů a diářů určené pro reklamní trh a firmy, kde si online sestavíte výrobek přesně podle vašeho přání. Je to jednoduché a rychlé, můžete si vyzkoušet různé varianty vzhledu a vybrat tu pravou. Po sestavení a odeslání požadavku vás kontaktujeme a doladíme vše k vaší spokojenosti.

Dejte o sobě vědět a přitom udělejte radost dárkovými předměty, které se těší velké oblibě. Kalendáře a diáře jsou užitečné a krásné zároveň, vaši zákazníci takový dárek jistě ocení. My je pro vás rádi vyrobíme v té nejlepší kvalitě, s použitím nejnovějších technologií a trendů a za dobrou cenu.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..