Plachty na bazén nejrůznějších velikostí

Letní sezóna spojená s koupáním v bazénu už dávno skončila a nyní je nejvyšší čas bazén připravit na nadcházející zimu. Aby byla zahrada bezpečným místem a zároveň byl bazén chráněný před vlivy zimního počasí, ideálním řešením je zakrýt ho bezpečnostní plachtou. U firmy TERMOBAZÉNY s.r.o ji teď díky podzimní akci koupíte opravdu výhodně.

phoca_thumb_l_namiru3

Společnost TERMOBAZÉNY s.r.o nabízí plachty na bazén v té nejvyšší kvalitě, která je jejich prioritou. Stěžejním výrobkem firmy jsou Celoroční bezpečnostní plachty na bazén. Firma je jediným výrobcem tohoto druhu plachty v České republice s patentem na nosnost a bezpečnost. Tyto plachty mají mnoho výhod. Oproti klasickému zastřešení stojí třetinovou cenu a také nenarušují vzhled zahrady. Jsou vhodné na zapuštěné, částečně zapuštěné i nadzemní obezděné bazény. Samotná plachta neleží přímo na vodní hladině, ale přesahuje 25 cm přes okraj bazénu, kde je ukotvena proti posunu. Celá je také vyztužena hliníkovými lištami, aby byla dostatečně pevná. Tyto plachty na bazén bezpečně zabrání pádu dětí nebo domácích mazlíčků do bazénu, stejně tak padání nečistot do vody. Zabraňují také díky vzduchovému polštáři mezi hladinou a plachtou odpařování vody a tepelným ztrátám, díky čemuž prodlouží sezónu vašich vodních radovánek. Díky zakrytí spotřebujete také méně bazénové chemie. To už je spousta důvodů, proč o nich začít alespoň přemýšlet.

Firma TERMOBAZÉNY s.r.o vyrábí celoroční bezpečnostní plachty na bazén ve dvou provedeních – universal a solar. Kromě toho je její sortiment rozšířen i o další typy bazénového zakrytí jako lamelové nebo bublinkové zakrytí, automatické plachty v pojízdných lištách či terasové zakrytí. Poslední jmenované nejen splní svůj hlavní účel, ale zároveň bude sloužit jako plnohodnotná terasa a vytvoří tím skvělý prostor pro trávení volného času. Nabídka společnosti je také doplněna o bazénové příslušenství jako závěsné filtrační jednotky, bazénové vysavače i lehátka pro vaše maximální pohodlí. S výběrem a vhodným řešením pro váš bazén vám ochotně a odborně poradí pracovníci společnosti.

Užívejte si na své zahradě přicházející zimu s jistotou, že je dobře postaráno o váš bazén i bezpečí vaší rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..