Krásné dětské kuchňky

Jedna z nejoblíbenějších dětských her je napodobování činností dospělých. A jelikož každý den malí pomocníčci vidí, jak jejich maminka vaří, moc chtějí tuto pro ně zábavnou činnost napodobovat. Jenže vše v opravdové kuchyni je tak veliké a nedostupné. Chtělo by to proto kuchyň přesně k jejich velkosti.

Dětská kuchyňka bývá jedním z nejčastějších dětských přání, které se vyplatí splnit. Hra na kuchaře bude bavit holčičky i kluky dlouho a mnohé se při ní naučí. Stejně jako u jiných hraček je i při výběru dětské kuchyňky důležitá hlavně kvalita materiálů i jejich zpracování. Je důležité, aby vše bylo bezpečné a nehrozil nějaký nemilý úraz. Kuchyňka musí také mnohé vydržet, přece jen dětské zacházení s hračkami nebývá zrovna nejjemnější. Toto vše bohatě splňují kuchyňky americké značky Step2 , kterou na českém trhu prodává společnost StepTwo.

Výrobce Step2 působí na trhu hraček už od roku 1991, kdy firmu založil Thomas G. Murdough. Ten stejný muž stojí i za zrodem a rozvojem značky Little Tikes, v jejímž čele stál celých dvacet let. Stejně jako tehdy, i u značky Step2 je jeho hlavním krédem vyrábět hračky kvalitní, hodnotné a funkční. Většinu produktů firma vyrábí inovativní metodou rotačního lití, kterou vynalezl sám pan Murdough. Hračky Step2 jsou vyváženy do více než sedmdesáti zemí světa, kde dělají každý den radost zástupům dětí i jejich rodičů.

Na stránkách společnosti StepTwo si vyberete nejen z mnoha typů dětských kuchyněk, ale také další skvělé hračky. V nabídce nechybí dětské domečky, zahradní nábytek, pískoviště, houpačky, skluzavky, odrážedla, hudební nástroje nebo dětský nábytek do pokojíčku pro malé princezny i pořádné kluky. Vše je v té nejlepší kvalitě, atestováno dle platných Evropských norem a splňující požadavky dle EN71.

Dětský smích a radost v očích našich malých pokladů je to nejkrásnější, co nám dávají na oplátku za naši péči. S hracími prvky Step2 bude u vás doma znít smích neustále a jistě i vy podlehnete kouzlu krásných funkčních hraček. Vydejte se tedy s dětmi do říše fantazie a zahrajte si třeba na šéfkuchaře v některé z těchto dětských kuchyněk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..