Dřevený zahradní nábytek z masívu sibiřského modřínu

Dřevěné terasy, domky, zahradní nábytek a další doplňky zahrady ze dřeva jsou neustále vystaveny klimatickým změnám a výkyvům teplot. V létě sucho a horko, v zimě mráz a vrstvy sněhu, jindy zase vlhko, ve kterém se daří houbám a plísním. Tomu všemu musí tyto zahradní doplňky odolávat, aby nám sloužily dlouhá léta. Je tedy jasné, že záleží především na kvalitě dřeva, ze kterého jsou vyrobeny. Jedním z nejlepších materiálů na výrobu dřevěného zahradního nábytku z masívu je bezpochyby sibiřský modřín.

Na stránkách drevonazahradu.cz najdete opravdu širokou nabídku dřevěných výrobků pro zahradu. Tato společnost je dovozcem sibiřského modřínu do České republiky, kde z něj také ve své truhlárně vyrábí zahradní nábytek, zahradní domky, domky na nářadí, dřevěné zahradní chatky, dětské domečky, dřevěné terasy, oplocení vaší zahrady a další. Vše je možno vyrobit i přímo na míru podle vašeho přání i vlastního návrhu.

A proč zvolit právě sibiřské dřeviny, konkrétně sibiřský modřín? Tento strom roste v náročných klimatických podmínkách, které mu umožňují pouze velmi pomalý růst. Má tak jemné letokruhy a je i díky tomu pevnější. Obsahuje také velké množství pryskyřice a specifické dehty, což mu zaručuje vysokou odolnost. Ve srovnání se stromy rostoucími v podmínkách střední Evropy je sibiřský modřín odolnější proti zahnívání, povětrnostním podmínkám, dřevokazným houbám či hmyzu. Díky tomu je možné použití tohoto dřeva i bez povrchové úpravy. Sibiřský modřín se často používá například na venkovní terasy nebo terasy k bazénům, jelikož má skvělou trvanlivost ve vodě. Životnost tohoto materiálu může být 100 i více let!

Zahradní nábytek ze sibiřského modřínu uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jeho jemná struktura a paleta barev bude ozdobou každé zahrady. Vynikající pevnost a odolnost zajistí jeho dlouhou životnost. Můžete si tak být jisti, že nákupem dřevěných zahradních doplňků z masívu sibiřského modřínu získáte tu nejvyšší kvalitu, která bude těšit nejen vás, ale nejspíš i další generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..