Kvalitní nadčasové postele z masivu, které vám rozhodně vydrží

Nábytek sice patří mezi spotřební zboží, ale jistě to není něco, co by jsme chtěli kupovat často. Proto je tím nejdůležitějším kritériem při výběru kvalita. Obzvlášť to platí pro výběr postele, protože na ní trávíme podstatnou část dne a potažmo celého života. Přitom jedině kvalitní spánek nám dodá dost sil a zaručí, že se vzbudíme vždy odpočatí a plní energie. Je tedy nutné zvolit si opravdu kvalitní postel, do které budeme s radostí uléhat. Právě takové postele vám nabízí český rodinný výrobce ložnicového nábytku Postelia.

Naší specializací jsou postele z masivu a také na zdravotní matrace, které splňují ty nejlepší předpoklady zdravého spánku. Konstrukce postelí jsou vyráběny z toho nejkvalitnějšího českého dřeva, vybrat si můžete z materiálů smrk, borovice, dub, buk, jasan, javor, olše a bříza. Odolnost postelím dodávají rozměry masivů 4 cm a 8 cm a jejich spojení kováním značky Hettich, která poskytuje na tyto své výrobky doživotní záruku. Všechny použité masivy jsou v té největší kvalitě. Základní rozměry postelí máme skladem, vyrobíme ale i jakýkoli jiný rozměr podle vašeho přání a to během několika málo týdnů.

Naše matrace vám zaručí ten nejlepší spánek díky spojení výjimečné kvality použitých materiálů a také jejich extrémní životnosti. Nabízíme pěny studené, viscoelastické nebo-li paměťové, latexové i BIO pěny a to v široké nabídce různého zpracování. Matrace jsou naším českým výrobkem, používáme na ně však špičkové pěny německých značkových firem EuroFoam a Carpenter.

Všechny dřevěné postele z masivu je možné úpravou doplnit o úložné prostory jako výsuvné šuplíky nebo boxy. V naší nabídce samozřejmě nechybí ani lamelové rošty v různých provedeních, aby jste si mohli vybrat ten nejvhodnější pro vás. Kromě toho vám rádi vyrobíme také například noční stolky, komody či skříně.

S masivní postelí Postelia získáte nejen kvalitní místo pro váš spánek, ale také ušetříte. Nákupem přímo od výrobce totiž odpadají marže dalších obchodníků a vy tak pořídíte svou postel za tu nejlepší možnou cenu. Investovat do kvalitního spánku se jistě bohatě vyplatí, tak neváhejte a pořiďte si místo, kam bude potěšením uléhat, a ze kterého budete vstávat zrelaxovaní a plní elánu.