Špičkové ruční nářadí značek WITTE, KNIPEX a BONDHUS

Dobře a profesionálně odvedená práce si žádá ke svému provedení také profesionální nářadí té nejvyšší kvality. Právě takové ruční nářadí vám nabízí firma DAT, přímý dovozce profesionálního nářadí několika světových značek, například WITTE, KNIPEX nebo BONDHUS. Pojďme si trochu představit toto profesionální ruční nářadí té nejvyšší kvality.

Německá firma WITTE vyrábí už 200 let to nejkvalitnější šroubovací nářadí. Díky pečlivému výběru a zpracování materiálů vám s tímto nářadím půjde práce snadno a bez námahy. Firma KNIPEX je také německá a zabývá se výrobou kvalitních ergonomických kleští. Kleště KNIPEX jsou jedničkou na světovém trhu. Jsme jedním z největších přímých dovozců této značky na český trh, můžeme vám tak nabídnout široký sortiment kleští skladem a to dokonce více než 1000 druhů. Americká firma BONDHUS se specializuje na hexagonální nářadí s kulovým zakončením pro průmyslové použití. Jedná se o největšího světového výrobce tohoto nářadí a speciální kulové zakončení je jejím původním patentem. Díky tomu jsou klíče vhodné i pro použití ve špatně přístupných prostorech a pracovat se vám s nimi bude snadno a rychle. VÖLKEL je německá firma zbývající se už dvacet let výrobou závitníků, závitořezných nástrojů a nástrojů na opravu závitů v různých měřítkách i provedeních. Jejich obchodní značkou je také společnost V-COIL, která se zaměřuje na výrobu sad na opravu poškozených a opotřebovaných závitů. Firma PROJAHN je na trhu 35 let a celou dobu nabízí kvalitní ruční nářadí a příslušenství pro přesnou montážní a opravárenskou práci. Nově máme v nabídce našeho e-shopu také zboží značek RENNSTEIG a PTG.

Veškeré ruční nářadí prodáváme nejen maloobchodně, ale dodáváme také velkoobchodům, obchodům, prodejcům a konečným zákazníkům. Jakékoliv dotazy či informace vám rádi zodpovíme pomocí kontaktů uvedených na našem webu.

Ať jste profesionální řemeslník nebo kutil-amatér, naše nářadí vás jistě potěší. Jeho kvalita je zaručena a my vám ho dodáme co nejrychleji, aby vám vaše práce brzy s radostí ubíhala pod rukama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..