Komerční nemovitosti na prodej

Hledáte prostory pro své podnikání? Obraťte se na opravdového specialistu na trhu s komerčními nemovitostmi. Firma RE/MAX COMMERCIAL se prodejem komerčních nemovitostí zabývá od roku 1973 a v současné době působí ve 45 zemích světa, kde má 410 poboček se 3 tisíci commercial specialisty. Se všemi těmito zkušenostmi vstoupila firma v roce 2012 i na český trh, aby své služby nabídla také českým podnikatelům. I za tuto zatím poměrně krátkou dobu tu už společnost disponuje poměrně rozsáhlou sítí kanceláří a realitních specialistů, kteří vám pomohou vybrat ty pravé prostory. Zastoupení najdete po celé České republice v rámci regionů a mikroregionů. Firma úzce spolupracuje se společností RE/MAX ČR, nejširší sítí realitních kanceláří a makléřů.

Společnost RE/MAX COMMERCIAL se zaměřuje především na malé a střední komerční nemovitosti. Zprostředkuje vám prodej, pronájem či koupi kancelářských prostor, hotelů, výrobních hal, pozemků i investičních příležitostí. Nabízí široké portfolio služeb a to buď komplexně nebo i jednotlivě jako jednorázovou spolupráci. Kromě zprostředkovatelských služeb zahrnuje nabídka další služby ze všech oborů s komerčními záměry souvisejícími. Poradenské a konzultační služby odborně posoudí realizovatelnost vašeho záměru i jeho možná rizika. Finanční služby jsou poskytovány od samotného poradenství až po projektové financování, ve spolupráci se společností Gepard Commercial. Analytické služby vám poradí, jestli vaše podnikatelské plány stojí na pevných nohách, zabývají se oblastmi právnickými, technickými i ekonomickými. Vlastní i smluvní experti z různých oborů jsou schopni posoudit potřebné oblasti z různých fází realizace projektu. Oceňovací služby jsou poskytovány zcela nestranně a samozřejmě je možné využít je také jen jako jednorázovou službu. Nabízeno je i zastupování klientů při jednání o uzavření smluv ke komerčním nemovitostem, školící služby nejen pro vlastní makléře, ale také zájemce z řad ostatních realitních kanceláří a konzultantských společností, nebo projektové vedení.

Kompletní služby, profesionální přístup a spolehlivost je zárukou toho nejlepšího partnerství pro začátek vašeho podnikání. Pusťte se tedy směle do toho a brzy bude i vaše firma stát na nejlepších základech. Kontaktujte nejbližší pobočku společnosti RE/MAX COMMERCIAL a domluvte si schůzku s prodejním specialistou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..