Ideální dětská hřiště

Vizitkou každého města a obce jsou nejen čisté ulice, ale také dětská hřiště. Svědčí totiž o tom, jak je místo nakloněno mladým rodinám. Stejně tak do hotelu, penzionu či restaurace přilákají dětská hřiště na zahradě o mnoho více zákazníků. Ke školce pak takové hřiště zcela jistě patří.

Naše firma FLORA Servis sestaví dětské hřiště pro jakýkoliv účel. Spolupracujeme s městy a obcemi, ale také se stavebními firmami. Ať už potřebujete vybavit rekreační areál, dětský koutek, zahradu bytového domu či benzínové čerpací stanice, obraťte se na nás. Spolupracujeme se stavebními a zahradními architekty a naše práce je vždy na velmi vysoké profesionální úrovni. Při stavbě hřiště jsme schopni zajistit kompletní škálu potřebných služeb, od samotného návrhu po výstavbu hřiště včetně zemních prací, terénních úprav, úprav cest i zeleně. Naše firma je držitelem certifikátu kvality, jež zaručuje kontrolu kvality samotného výrobku i jeho montážních postupů, od návrhu až k samotné realizaci.

Chcete na svém hřišti skluzavky, kolotoče nebo houpačky, ale nevíte, jak to vše skloubit na malém prostoru? Naše herní prvky jsou stavebnicového typu, lze je tedy snadno kombinovat, či postupně doplňovat a dají se také vhodně přizpůsobit jakémukoliv prostoru. Chcete-li pro začátek jen základní věž se skluzavkou, ale časem se rozhodnete přidat houpačky, jednoduše se přimontují na stávající zařízení. Problémem není ani následná demontáž herních prvků a jejich přemístění. Náhradní díly máme samozřejmě vždy k dispozici a zajistíme tedy případné opravy. Na naše hřiště poskytujeme také prodlouženou záruční lhůtu a to v různé délce na jednotlivé části.

Všechny materiály, ze kterých jsou herní prvky vyrobeny nebo kterým jsou natřeny, splňují požadavky na prvotřídní kvalitu a přísná pravidla zdravotní nezávadnosti. Velký důraz klademe samozřejmě také na bezpečnost. Po dokončení stavby dostane zákazník příslušné certifikáty, provozní řád a harmonogram povinných kontrol. Ty v případě zájmu můžeme sami zajistit nebo zdarma proškolit provozovatele hřiště k jejich provádění.

Dětská hřiště jsou naší hlavní činností, nesoustředíme se však pouze na ně. Jsme schopni navrhnout a zhotovit podle přání zákazníka také venkovní fitness, sportovní víceúčelové hřiště, lezecké stěny, skateparky, dřevěné zahradní prvky a samozřejmě veškerý mobiliář k tomu jako lavičky, stolky, držáky jízdních kol nebo odpadkové koše.

Dětská hřiště FLORA Servis budou dělat radost dětem i jejich rodičům dlouhá léta a vám přinesou mnoho spokojených obyvatel či zákazníků. Neváhejte a obraťte se na naši firmu, rádi se postaráme i o vaše budoucí hřiště.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..