Snadno instalovatelná garážová vrata

Stavíte nebo rekonstruujete dům a vybíráte nová vrata vaší garáže? Chcete jen to nejlepší a přitom za rozumnou cenu? Obraťte se tedy na jedničku na trhu. Garážová vrata LOMAX jsou zárukou kvality a tím pádem vaší spokojenosti. Firma LOMAX je největším českým výrobcem garážových vrat, předokenních rolet, plotů a bran, a to už přes dvacet let.

Garážová vrata je potřeba vybírat podle několika kritérií. Nejdříve je třeba si rozmyslet, jestli chcete vrata sekční, které tvoří několik panelů nad sebou a otevírají se pod strop, posuvná vrata, otevírající se do boku, nebo rolovací, jež jsou ideální úsporou místa, když potřebujete využít každý kousek prostoru. Nejčastěji používaným typem jsou sekční vrata, která jsou vhodná pro všechny garáže a díky zajíždění pod strop poskytují maximum parkovacího prostoru v garáži i před ní. Všechny typy vrat vám vyrobíme jako jediní přímo na míru.

Dalším důležitým kritériem výběru je samozřejmě vzhled. Vrata budou nedílnou součástí vašeho domu a tak by k němu měly ladit. V dnešní době je spousta možností, jak je sladit s vchodovými dveřmi, okenními roletami či fasádou domu. Nabízíme vám různé prolisy panelů, z toho čtyři základní jsou zdarma. Máme nepřeberné množství folií imitujících dřevo a výběr z široké škály až dva a půl tisíce barev. Vrata je možné také ozdobit hliníkovými doplňky a to jak z naší nabídky, tak i podle vašeho vlastního návrhu. Garážová vrata můžeme doplnit různými větracími mřížkami či okénky a jejich polepy. U sekčních vrat je také možná instalace dveří. Vše dokážeme sladit do jedinečného celku, který bude vaší chloubou.

Velmi důležitým prvkem garážových vrat je jeho zabezpečení proti případným nehodám. Infrazávora, protipádová brzda nebo ochrana motoru před cizím tělesem jsou prvky, které zabraňují poškození majetku či úrazům. Také ovládání vrat je možné zvolit z několika způsobů. Klasickým a nejrozšířenějším je dálkový ovladač. Čím dál větší oblibě se však těší ovládání pomocí mobilního telefonu nebo otisků prstů.

Celkový dojem z vašeho domu dokreslí vhodně zvolený plot a brána. U nás si můžete vybrat z několika typových linií, od moderny až po historický vzhled. Všechny brány a ploty jsou vyrobeny v té nejvyšší kvalitě, aby vám zajistily bezchybný provoz s minimem vynaložené péče.

Díky vlastní výrobě máme vždy dostupné náhradní díly a veškerý servis tak zajistíme rychle a bezodkladně.

Podívejte se na náš web a nechte si zdarma vypracovat návrh i cenovou nabídku garážových vrat pro váš domov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..