Cestovní kancelář specializující se na luxusní dovolené

Dnešní svět je hektický, plný stresu a pracovního vytížení. Každý z nás jistě zná ten moment, kdy toho všeho začíná mít právě tak dost. Ovšem opět se naskytne ještě jedna povinnost, ještě jeden problém a člověk se pořád ne a ne dostat z toho začarovaného kolotoče ven. Dost! Zastavte se na chvíli, zavřete oči a přeneste se v představách na pláž z bílého písku, od kterého se líně odrážejí vlnky průzračného moře, pod blankytnou oblohou bez jediného mráčku….

Krásná představa, že? Přestaňte tedy snít a proměňte ji ve skutečnost. Zasloužíte si trochu odpočinku a relaxace, tak proč si to nedopřát rovnou v té nejlepší podobě? Cestovní kancelář Monoi vám s tím velmi ráda pomůže. Už sedmnáct let poskytuje svým klientům luxusní netradiční dovolené a jistě si v její nabídce vyberete i vy.

Lákají vás arabské země? Dovolená v Dubaji bude pro vás to pravé. Tento emirát ležící na Arabském poloostrově je spojením všeho, co si jen lze od luxusní odpočinkové dovolené přát. Můžete se tu vyhřívat na plážích špičkových hotelů, zalyžovat si na umělé sjezdovce prakticky uprostřed pouště, zahrát si golf na jedněch z nejlepších hřišť či smlouvat při nakupování a vychutnávat si radost z úspěchu.

Pro vášnivé turisty a milovníky přírody či historie bude jako stvořená dovolená na Madeiře. Tento ostrov je jedním ze dvou největších ostrovů madeirského souostroví. Leží necelých tisíc kilometrů od Portugalska a přes pět set kilometrů od afrických břehů. Díky příznivému klimatu si zdejší krásy můžete užívat po celý rok. Madeiře se přezdívá Ostrov květin a opravdu kamkoli se tu vydáte, obklopí vás úchvatná příroda. Nejzajímavější krajina se nachází v horách ve středozemí, i pobřeží však nabízí mnoho zajímavého. Za památkami je pak nejlepší se vydat přímo do hlavního města Funchal. Tohoto kouzelného přístavního města se nebudete moci nabažit.

Máte velmi dobrodružnou povahu a klasická dovolená spojená s povalováním na pláži vás nudí? Chcete si opravdu prověřit vaši fyzičku a zažít přitom jedinečné dobrodružství? Vydejte se na dovolenou do Keni. 16 dní a 13 nocí trvající pěší safari vám přinese nezapomenutelné zážitky. Dny i noci strávíte v Národním parku Tsavo, v krajině, jež je domovem majestátních lvů i obrovských slonů. Ty i mnoho dalších divokých zvířat uvidíte na vlastní oči při téměř 130 kilometrů dlouhém putování krajem, který vám vezme dech. Poznejte Afriku z její nejkrásnější stránky.

Dopřejte si konečně trochu rozmazlování a udělejte něco pro sebe. Z dovolené si odnesete spoustu nádherných vzpomínek, které vás nabijí energií na další dny, týdny a možná i měsíce. Ozvěte se nám a my vám pomůžeme vybrat pravý ráj podle vašeho přání. Pak už vám stačí jen zabalit kufry. A nám popřát vám šťastnou cestu a překrásnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..