Kvalitní česká vína od Vinospol s.r.o. Mutěnice

Chcete zákazníkům své vinotéky nabídnout ta nejlepší stáčená vína? Nebo si užít romantický večer se svou drahou polovičkou při dobré láhvi vína? Slaví někdo z vašich přátel či rodiny narozeniny? Potřebujete pozornost pro své obchodní partnery? Příležitost pro skleničku či láhev dobrého vína se vždy najde.

Prodej vína, jeho dovoz, distribuce a také výroba je doménou firmy Vinospol Mutěnice. Tato firma má ve své nabídce lahvová i sudová vína všech kvalitativních a cenových kategorií. Nabízíme vám vína z předních vinic mutěnické oblasti, ovšem nesoustředíme se pouze na vína moravská. Dovážíme a distribujeme také vína zahraniční, naší specialitou jsou srbská a makedonská vína. Na vinicích Srbska i Makedonie totiž vznikají opravdu lahodné moky, které jsou bohužel často opomíjeny a to je velká škoda. Stejně lahodná vína dovážíme také z Itálie, Španělska, Maďarska či sousedního Slovenska. Vína jsou k nám dovážena v cisternách a po důkladném ošetření a stabilizaci putují k našim zákazníkům po celé České republice i západní části Slovenska. Dopravit ho až k vám můžeme v KEG sudech, kubíkových nádržích i cisternách. Novým zákazníkům můžeme také pomoci zapůjčením kompletního stáčecího zařízení včetně profesionální odborné montáže. V našem portfoliu naleznete vína červená, bílá i růžová, suchá, polosuchá, polosladká i sladká.

V oblasti láhvových vín není naší prioritou co nejobsáhlejší seznam nabízených vín, ale hlavně jejich kvalita a také netradiční a zajímavá chuť, ke které se budete rádi vracet. Podívejte se proto na naše kolekce, které vás jistě osloví. Vína podle své chuti si můžete zakoupit v jedné z našich vinoték, a to v Hodoníně, Brně, Ostravě, Praze 1 a na Slovensku ve Skalici. Prodej vína zajišťují také naše distribuční sklady, jejichž adresy najdete na webu.

Na našem webu je psáno i několik kontaktů, na kterých vám velmi rádi zodpovíme dotazy nebo vyřešíme vaše požadavky či případné připomínky. Vaše spokojenost s kvalitou našich vín i jejich dodáním je pro nás totiž vždy prioritou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..