Pohádky na DVD

Děti milují pohádky, ale většinou se jim každá brzy omrzí. Kdo by se také chtěl koukat pořád dokola na jednu pohádku, že? Blíží se však dlouhé zimní večery a ty bývají někdy hodně nudné. Udělejte tedy svým dětem radost a vytvořte jim pořádnou sbírku pohádek na DVD, ať je stále na co se dívat. Klasická DVD jsou docela drahá záležitost, řešením jsou však levná DVD pohádek a DVD v papírových pošetkách.

V našem internetovém obchodě www.dvdeshop.cz nabízíme na jednom místě bohatou nabídku filmů na DVD, celkem více než 9000 jednotlivých titulů. Mimo jiné tu najdete široký výběr pohádek pro nejmenší děti i pro ty o něco starší. Máme pro vás k dispozici české pohádky klasické i animované a také oblíbené zahraniční tituly. Některé z pohádek jinde než na tomto webu ani nenajdete. Snadný a přehledný systém vyhledávání vám pomůže vybrat vše podle vašeho přání. Je u vás doma právě teď hitem například Včelka Mája, Bob a Bobek nebo jiní hrdinové z tradičního Večerníčku? Objednejte dětem jejich oblíbené pohádkové příběhy na DVD, které vydala v edici Večerníček Česká televize. Jistě si vy i vaše děti také rádi připomenete nejoblíbenější české pohádky jako Ať žijí duchové či seriál Arabela. Můžete si objednat jednotlivé DVD pohádek i celé série a komplety za skvělé ceny.

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu, nejlevnější pohádky u nás zakoupíte už za pouhých

19 Kč. Snažíme se vždy nabídnout ty nejlepší možné ceny i v porovnání s konkurencí, aby pro vás nákup byl co nejvýhodnější.

Nechcete na svou objednávku dlouho čekat? U nás ani nemusíte. Všechny nabízené tituly máme skladem a můžeme je tedy hned v den objednání expedovat. Ve stejný den vám vaše DVD i odešleme. Průměrná doba dodání je u nás pouhé dva dny. Pak už se vaše děti mohou radovat ze svých nových pohádek.

Díky spokojenosti našich zákazníků se nám podařilo získat prestižní titul Ověřeno zákazníky na srovnávacím portále Heuréka.cz. Můžete si být tedy jisti, že uděláme maximum i pro vaši spokojenost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..