Na pořádné párty nesmí chybět pořádný ohňostroj. Nejlepší koupíte jedině u profesionálů

Snad neexistuje člověk, který by neměl rád ohňostroje. Konec konců, jsou to již dva tisíce let, co jsou ohňostroje příjemnou tečkou nejedné slavnosti, byť zprvu konané převážně v Číně, v které byl ohňostroj vynalezen. Není se tedy čemu divit, že zejména na silvestra vyletí do vzduchu statisíce převážně malých ohňostrojů, které si lidi nakoupili v různých, často nespecializovaných, obchodech. Což je trochu škoda, protože se na internetu dá sehnat od profesionálů mnohem lepší a cenově zajímavější zábavní pyrotechnika a ohňostroje. Jedním ze špičkových specializovaných obchodů je TARRA pyrotechnik. Pojďme se v krátkosti podívat na jejich rozsáhlou nabídku, která se neomezuje pouze na koncové uživatele (pyrotechnika kategorie I a II), ale i na profesionály (pyrotechnika kategorii III a IV).

Popis jednotlivých druhů

Základem úspěšné párty je nejrůznější drobná pyrotechnika, do které patří prskavky a petardy. Nejsou drahé a může s nimi manipulovat takřka každý, není tedy třeba se v nakoupeném množství nějak moc omezovat.

Pokud toužíte po nějakém drobném ohňostroji, tak si můžete pořídit římské světlice střílející různé barevné světlice nebo rakety různých velikostí, které jsou-li v dostatečném množství, dokáží zajistit zábavný ohňostroj. Obsluha obojího je velmi snadná, a tak jí zvládne použít mimo dětí v podstatě každý, i když pozor, větší rakety mohou být již poměrně nebezpečné.

Odvážnější jedinci zajisté ocení kompaktní ohňostroje, které se ve větších provedeních blíží již takřka profesionálnímu ohňostrojům. Ty v řadě za sebou vystřelují poměrně velké světlice, doprovázené silnými zvukovými efekty. Manipulaci s mimi by měl provádět jen zkušený dospělý člověk.

Nabídka TATTA pyrotechnik se neomezuje pouze na zmíněné produkty, ale i na doplňokový sortiment zboží, mezi které patří různé kostými, různé druhy víček, hélium, balónky, hračky a dokonce i drobné doplňky pro grilování.

Určitě oceníte

Abyste nemuseli při nakupování tápat, připravili v TARRA pyrotechnik pro vás u zajímavějších produktů doprovodná videa, která jednotlivé produkty ukazují v reálu. Mimo to se na stránkách nalézá interaktivní konfigutáror ohňostrojů, ten však ocení spíše profecionálové. Běžní zákazníci určitě nejvíce ocení již hotové sety několika kompaktních ohňostrojů, které ve výsledku udělají velmi pěkný, takřka profesionální, ohňostroj.

Nezapomínejte na bezpečnost

Při manipulaci i s malou pyrotechnikou nezapomínejte dodržovat maximální bezpečnost. Vždy si před použitím přečtěte navod na použití konkrétních produktů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..