Ušetřete s novým způsobem nakupování kosmetiky a produktů pro zdraví

Kosmetika a produkty pro zdraví, jsou zboží každodenní potřeby, které se nakupují poměrně často a tak se není čemu divit, že za rok člověk za ně dá poměrně dost peněz. Není proto divu, když se na nich člověk snaží ušetřit jak to jen jde. Základ je nakupování, třeba i do zásoby, když je zboží v nějaké slevě, které naštěstí jsou poměrně dost často. Pokud však chcete ještě více ušetřit, musíte …

Nakupuji, tedy šetřím

Nakupování na internetu nám za poslední dekádu přineslo spoustu zajímavých způsobů, jak se dá ušetřit. Například již samotné nakupování on-line přináší řadu výhod. V e-shopu je zboží levnější a je ho více, než v kamenných obchodech. Po registraci k odběru novinek emailem, nám nic důležitého neuteče. A pokud využíváme výhod věrnostních programů, můžete ušetřit někdy až desítky procent na nákupech, nebo můžete získat zajímavé dárky apod. Nakupovat on-line můžete také přes různé slevové servery, které jsou bohužel již za zenitem, i když s námi tu ještě pár let rozhodně budou.

Novinkou, která se nedávno přidala k on-line nakupování je ještě jedna poněkud zvláštní novinka, o které zatím moc lidí neví, i když by je to rozhodně zajímat mělo.

Vydělávejte nakupováním

Poslední hitem, o kterém jak bylo napsáno výše moc lidí zatím neví, je tzv. cashback. Tento termín znamená, že za své nákupy v různých e-shopech dostanete zpět určité procento ze zaplacené částky. Po nějaké době si můžete takto vrácené peníze nechat poslat na svůj účet a koupit si za to třeba něco jiného.

Cashback funguje tak, že navštívíte webové stránky PlnáPeněženka.cz, kde je seznam obchodů do tohoto systému zapojených. Zde se zaregistrujete, a když si pak budete něco chtít koupit, opět navštívíte tyto stránky a přes ně pak po přihlášení vstoupíte do svého oblíbeného obchodu, kde si nakoupíte, zcela stejně jako kdekoliv jinde. Pokud si něco koupíte, objeví se po provedení obchodu část peněz na vašem účtu na webu PlnáPeněženka.cz. Po překročení stanoveného limitu, který je aktuálně 300,-Kč, si můžete nechat peníze poslat na svůj bankovní účet. Je potřeba také zmínit, že cashback nemá žádný vliv na aktuální slevy. Pokud něco nakupíte ve slevě, dostáváte i tak část peněz zpět. Nemusíte se tedy nijak ničím zatěžovat. Prostě a jen budete nakupovat jako vždy ve vybraných obchodech přes zmíněný web. Mimochodem za registraci automaticky získáváte 50,-Kč bonus na svůj účet.

Celý proces nakupování je pěkně znázorněný na následujícím videu.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=xucRVf-qshQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..