Kouzla uměleckého kovářství Mittner z Brna

Kováře má běžný člověk spojené spíše s dobami dávno minulými nebo s pohádkami. Skutečnost je však zcela jiná. Kováři stále existují a daří se jim velmi dobře. Sice koně okovávají jen zřídka kdy, zato vyrábí nejrůznější bytové a architektonické doplňky, které na rozdíl od výrobků dovážených z Asie vydrží na věky věků.

Czech Made

Jedním z kovářství, v kterém umí zruční kováři vykovat takřka cokoliv je brněnské kovářství Mittner. Zde se již od roku 1990 ručně vyrábí nejrůznější výrobky té nejvyšší možné kvality. Část výrobků si můžete prohlédnout v jejich e-shopu a to co zde nenajdete, si můžete objednat na zakázku. Vyrobí pro vás ploty, brány, zábradlí, postele, nábytek, kliky, grily, krbové doplňky, svícny, světla, lustry, měchy a mnoho dalšího.

Jste-li z okolí Brna, rozhodně doporučujeme umělecké kovářství Mittner v Rajhradicích navštívit. To je stylově zařízeno jejich vlastními produkty, za které se rozhodně stydět nemusí. Při návštěvě kovářství můžete rovnou navštívit muzeum kovářství, které zde nechal majitel zřídit, aby ukazoval dalším generacím krásu tohoto řemesla.

Navštívit můžete také podnikovou prodejnu přímo v Brně v ulici Cejl 111. Zde najdete menší kované výrobky (světla, kliky, kovaný nábytek, svícny, interiérové doplňky, zvonice, držáky na víno aj.) spolu s rozsáhlým obrázkovým katalogem nejen českých, ale i zahraničních uměleckých kovářů, v kterém se můžete nechat inspirovat. Jak již bylo řečeno, vyrobit na zakázku je možné takřka cokoliv, stačí si vybrat a domluvit se.

Majitel pan Mittner je do svého řemesla velmi zapálený, což se odrazuje na perfektně odvedené práci a provozování malého muzea, kde s láskou sobě vlastní ukazuje historii kovářství.

Pár dobrých důvodů, které uvádí pan Mittner na svých stránkách proč si jeho kovářství zákazníci vybírají:

  1. Nekompromisní špičková kvalita odvedené práce je na prvním místě
  2. Výrobky mají špičkovou povrchovou úpravu
  3. S kovářstvím mají několik desetiletí zkušeností
  4. Design kovářských výrobků se snaží inovovat tak, aby odpovídal aktuální poptávce
  5. Snaží se vždy dodržovat termíny
  6. Nabízí i poradenskou činnost
  7. Působí na celém území České republiky
  8. Na výrobky je nadstandardní záruka
  9. Mají vlastní výrobu i prodejnu. Mimo to jsou schopni dodat zakázku na klíč, například vrata i s ovládáním.
  10. Vždy se řídí heslem – náš zákazník náš pán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..