Víme, jak ušetřit na předražených tonerech a inkoustových náplních do tiskáren

Každý, kdo si kdy koupil nějakou tiskárnu moc dobře ví, že zejména u značkových tiskáren jsou náplně ať už tonerové, nebo inkoustové často velmi drahé. Nejvíce je to vidět u tiskáren značky Hewlett Packard. HP totiž razí následující filozofii – dáme lidem levné tiskárny a peníze zpět získáme na náplních do jejich tiskáren. Nic proto tomuto obchodnímu modelu nemáme, je to zkrátka jen business, avšak důvěřivý zákazník se později nestíhá divit, kolik, že to ty náplně do tiskáren stojí. Pokud máte stejný problém, máme pro vás řešení.

Jako s díly do aut

Tím řešením není doporučení nechávat si náplně doplňovat, to ne. Je to totiž nepraktické. Při doplňování se totiž kazeta s náplní otevírá, byť jen trochu, a tím dochází k různým netěsnostem, které pak mohou vyústit v zanesení tiskárny a v určitých případech dokonce v její poškození. Mimo to, nejde jednu kazetu neustále dokola doplňovat.

Místo doplňování náplní je lepší koupit si neoriginální náplně do tiskáren. Tyto náplně jsou na tom podobně jako neoriginální díly do aut, které má většina lidí ve svých autech. Taky fungují, jen jsou levnější. Podobné je to i zde. Zkrátka a jednoduše jsou neoriginální náplně do tiskáren zcela nové náplně, které mají místo originální nálepky na sobě nalepenou nějakou jinou značku.

Přistoupíte-li tedy na nakupování neoriginálních tiskárenských náplní, můžete ušetřit až desítky procent při jejich nákupu, než u originálních. Například, aktuálně stojí originální tisková náplň do tiskárny HP Color Laser Jet 4700 průměrně kolem 5.000,-Kč. Neoriginální, pak kolem 2.000m,-Kč. A to už je dost citelně znát, když si jdete koupit novou náplň. Nákup neoriginální kazety do tiskárny určitě stojí za zvážení, konec konců, pokud nebudete spokojeni, můžete si další kazetu koupit originální.

Kde koupit neoriginální náplně do tiskáren?

Neoriginální náplně do tiskáren v supermarketech nehledejte, tam budou mít spíše originální náplně, které jsou ještě dražší než jsou normálně. Místo toho se podívejte do e-shopu dotovanetonery.eu, kde najdete desítky alternativních náplní do tiskáren a také náplně originální. Nehledejte zde jen náplně do inkoustových nebo laserových tiskáren. Mají zde totiž i pásky do jehličkových tiskáren, které se zatím nepodařilo ničím nahradit, a také náplně do faxů. Protože náplně do tiskáren jsou spotřební zboží, určitě se nezapomeňte na webu registrovat do partnerského programu. Díky němu budete za každý nákup sbírat body a ty pak můžete proměňovat v různé hodnotné dárky, které zajisté oceníte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..