Tipy na bombastické dárky

Nejrůznější oslavy v podobě jmenin, narozenin, různých výročí aj. se neustále pravidelně opakují a tak není divu, že po čase má poměrně dost lidí problém s vymýšlením dárků. Proto vám dnes přinášíme pár zajímavých tipů na dárky, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři obdarovávaného, a které dokáží rozproudit diskuzi.

Podnikajícího člověka, který se každý rok musí trápit s daňovým přiznáním určitě potěšíte toaletním papírem s potiskem daňového přiznání. Tento dárek je oblíbený zejména v poslední době, kdy se provalují různé politické kauzy, které musí nutně naštvat každého kdo v této zemi platí daně. Jako doplněk tohoto dárku můžete podnikateli přidat dárek s názvem Grow it – Čtyřlístky, který nejenže přináší tolik potřebné štěstí, ale i psychické odreagování a něco malého zeleného do kanceláře.

Starší 18ti let zajisté ocení deskovou hru s názvem Kámasútra, aneb co jste si vždycky přáli zažít. Hru ocení páry, které si potřebují něčím zpestřit svůj sexuální život. Hra je k dispozici jak v soft, tak i hard verzi, takže si na své přijde každý. Mimo to, vám nic nebrání upravit si herní kartičky podle svého gusta a tajných přání.

Pěkný dárek do kanceláře, ale i na doma, je budík měnící barvy. Každé hodině je přidělena jedna barva, takže po čase nemusíte koukat na hodiny budíku, abyste zjistili, jestli je již ten správný čas. Mimo hodiny budík ukazuje také den v měsíci, datum a teplotu v místnosti. V kanceláři takový budík bude zajisté velmi obdivovaný. V domácím prostředí pak, zejména večer, bude příjemně osvětlovat místnost různými barvami.

Abychom také nezapomínali na ženy, i pro ně máme tipy na dárky. Z těch klasických pěkných dárků jsme vybrali elegantní háček na kabelku se zrcátkem, takže již více nebudou muset ženy válet kabelky na podlaze. Háček je skutečně velmi pěkný a s ohledem na fakt, že tyto pěkné háčky na kabelky moc žen nepoužívá, dopřejete obdarované ženě být na chvíli středem pozornosti ostatních žen, které takový praktický a pěkný háček zajisté nemají.

Z dalších dárků pro ženy doporučujeme koupit velmi stylové masážní lávové kameny. Ty se zahřejí v teplé vodě a pak se přikládají na různé čísti těla. Dopřejte tedy obdarovávané ženě relaxaci v klidu a pohodlí domova.

Tolik k aktuálním tipům na dárek. Pokud jste si nevybrali, nic se neděje, stačí se podívat do e-shopu s dárky obchod-s-darky.cz, kde najdete dárky opravdu pro každého, které jsou velmi pěkně tříděné do mnoha kategorií podle toho, k čemu nebo pro koho dárek potřebujete.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..