Fides – autopůjčovna jak má být

Čas od času, z toho či onoho důvodu si člověk potřebuje půjčit auto. Ti z vás, co si tímto procesem prošli, vědí, že to není zrovna jednoduchá záležitost, zejména pokud dojde k nějakému problému. Mimo to, mi asi dáte za pravdu, že se kolem aut pohybují lidé, řekl bych takřka z podsvětí. Narazit na nějakou slušnou firmu je dnes již téměř vzácnost, přesto existují. Tou jednou z mála je firma autopůjčovna Fides, která si na nic nehraje a nesnaží se vás obrat, jak to jen jde.

Fides, když se business dělá poctivě

Před odjezdem na dovolenou do zahraničí s rodinou jsem si na webu autopůjčovny Fides jednoduše klikl na záložku s transfery na letiště, vybral si mikrobus, který bude schopný odvést 4 lidi a spoustu zavazadel. Dále vyplnil adresu přistavení auta, datum, kontaktní údaje a odeslal objednávku. Ještě během dne mě kontaktoval zástupce firmy, kterému jsem objednávku upřesnil a potvrdil. Jelikož jsem auto objednal na druhý den ráno, čekal ve smluvený čas před domem řidič s automobilem. Po příjezdu na letiště jsem řidiči zaplatil za odvoz a dále se již těšil na koupání v moři a 14 dní relaxace. Před odjezdem z dovolené jsem stejně jako svoz na letiště objednal odvoz z letiště domů. Vše probíhalo stejně a zcela hladce. Tím, že jsem si sjednal odvoz, jsme se vyhnuli problémovému parkování na letišti a také nutným platbám za zaparkování auta, které by rozhodně byly vyšší než samotný transfer. Mimo to svoz byl bez zbytečného stresu.

Překvapivé na všem bylo to, že majitel autopůjčovny na webu uvádí nejznámější triky, které dělají nepoctivé autopůjčovny. Například to, že není dobré koukat jen na cenu. Ta postupem času stejně nabobtná a tak se pak člověk nestíhá divit. Tohle se vám s Fidesem nestane, zde vždy přesně víte, co kolik bude stát. Navíc, když si přiobjednáte připojištění vozu, které autopůjčovna nabízí, budete platit polovinu zálohy na půjčené auto. To je velmi příjemné, zejména když si chcete půjčit auto na delší dobu, nebo třeba nějaké to lepší auto. Aktuálně je v nabídce i Porsche Cayenne, které si rozhodně chci půjčit a vyzkoušet. Manažeři zajisté také ocení i další automobily značek Jaguar, Lexus, Mercedes, Audi a mnohé další, které vám na obchodní cestě rozhodně ostudu u zákazníka neudělají.

Autopůjčovna Fides je sice z Prahy, ale má celoevropskou působnost, je tedy možné si zajistit takřka cokoliv. Auto vám jsou schopni přistavit kdykoliv, tedy i ve dvě ráno, pokud si to tak objednáte. Vše je tedy jen o domluvě.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..