Supermoderní květináče již dávno nejsou jen pro pěstování rostlin

Stejně jako vše kolem nás se i květináče postupně zdokonalují. Moderní květináče nejsou již jen nositelé zeminy a do ní zasazené rosliny. Jsou to i velmi praktičtí pomocníci, kteří se stanou designovou součástí vašeho obydlí.

Když květináč nemusíte již nikdy více skrývat

Když ve Španělsku ve firmě Vodom přemýšleli nad novou řadou květináčů, bylo jasné, že musí přijít s něčím novým a neotřelým. Výsledkem jejich snažení byla řada luxusní super moderních samozavlažovacích květináčů, které jsou tak skvělé, že je prostě musíte mít.

Všechny květináče mají více méně podobné vlastnosti. Mají velmi povedený funkční design, který odpovídá moderním nárokům náročného zákazníka. Tak například, několik květináčů z řady Vodom LUMM má zabudované skryté světlo, takže v noci rostliny nemusí zmizet ve tmě. Místo toho se snadno mohou v noci stát elegantním prvkem, který bude donekonečna udivovat vaše návštěvy vždy po západu slunce. Jen si to představte. Krásně posečená zahrada v teplé letí noci, vy s přáteli na zahradě a v pozadí několik velkých rostlin, které jsou decentně nasvícené květináčem, vymezující třeba přístupovou cestu. Jedním z takových květináčů je samozavlažovací květináč CILINDRO ALTO, který je vhodný jak pro exteriéry, tak interiéry.

S praktičností jsou na tom květináče Vodom také velmi dobře. Rostlinu v těchto květináčích stačí díky samozavlažovacímu mechanizmu zalít jen 4x za rok (záleží na druhu květináče). Mimo to, mají malá kolečka, díky kterým manipulace s nimi bude snadná i pro ženy, byť jejich celková váha se zeminou a květinou může být i několik desítek kilogramů. Přestože jsou květináče z plastu, který je stabilní i za extrémnějších teplot, jsou vyrobené tak, aby byly ohleduplné k přírodě. Proč jsou z plastu je je vás asi jasné. Plastové květináče totiž mají oproti keramickým zásadní výhodu, a tou je snadná údržba. Mimo to se z plastu mnohem snadněji kouzlí moderní tvary všemožných barev. V nabídce jsou většinou velké, nebo vysoké květináče pro výraznější rostliny.

Tyto a mnohé další nádherné moderní květináče k nám dováží firma Azada styl s.r.o. Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout velmi inspirativní galerii nejrůznějších zahradních doplňků.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..