Vyhoďte své staré ošklivé radiátory a pořiďte si nádherné designové radiátory

V hodně domácnostech, které využívají nějakou z forem centrálního vytápění, jsou často použity ošklivé radiátory, které se často skrývají za různé dřevěné obklady, nebo se alespoň různě barevně přebarvují tak, aby nebyly tolik ošklivé a trochu ladily s jinak moderním interiérem. Nejčastěji se se starým typem ošklivých radiátorů setkáváme v panelových domech, které nebyly pěkné ani v době, kdy se panelové domy stavěly. Dnes však máte možnost tyto staré ošklivé radiátory vyměnit za moderní radiátory, u kterých se nedbá jen na jejich funkci, ale i na estetický dojem. Pojďme se na ně podívat blíže.

Když se radiátor stane uměním

Moderní radiátory dnes mají v bytě dvě zásadní funkce. Jednak praktickou funkci, kdy je potřeba místnost dostatečně vytopit, a pak také estetickou, která nám z nevzhledného radiátoru udělá krásný stylový doplněk do bytu, kterým se dost možná bude i chlubit. Nechcete-li na radiátor koukat, pak se dá poměrně dobře v místnosti ukrýt tak, že ani o něm nebudete vědět.

Odborníkem na špičkové kvalitní designové radiátory je firma Laurens, která nabízí širokou nabídku nejrůznější radiátorů, o kterých byste na první pohled řekli, že se jedná o více než o radiátor o umění. V nabídce mají:

Koupelnové radiátory rozšiřují standardní nabídku žebříkových radiátorů o různé atypické tvary a barvy, při zachování vysokého stupně praktičnosti, takže na nich budete moci stále sušit ručníky, župany a různou textilií.

Designové radiátory jsou radiátory, které jsou do různých více méně známých tvarů tak, aby vypadaly nenápadně a ladily s okolím.

Unikátní radiátory jsou určeny pro milovníky exkluzivního zboží. V této kategorii firma Laurens úplně zahodila koncept klasického radiátoru a navrhla svůj nový zcela originální koncept, který povyšuje radiátor na úroveň umění. Tyto radiátory lze využít jako umělecký doplněk místnosti, třeba jako obraz. Přitom se stále jedná o radiátor, ale o nikdo z dálky nepozná, teprve až když se návštěva přihlíží, zjistí, že ono moderní umění vydává teplo. Máte-li dům vytápěný tepelným čerpadlem, nebo jinou alternativním způsobem, pak vás zde určitě zaujmou speciální nízkoteplotní radiátory.

Litinové radiátory v této kategorii jsou designově upravené v retro stylu, takže nejenže mají tepelně akumulační schopnosti, ale i nádherný design, který se hodí na zámky, historické přírodní sauny, originální zimní zahrady, zkrátka všude tam, kde na vás dýchne historie.

Ocelové trubkové radiátory jsou dnes asi nejrozšířenějším druhem radiátorů, které známe, avšak i v této kategorii jsou zástupci moderního designu, který bude hrdě prezentovat vaší domácnost.

Pokud vám nevyhovují nabízené radiátory, můžete si své sestavit pomocí interaktivního radiátorového konfigurátoru. Váš návrh vám pak firma Laurens sestaví přesně podle vašich požadavků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..