Jakou elektronickou cigaretu si vybrat?

Pro kuřáky, kteří přecházejí na elektronické cigarety, může být jejich výběr značně matoucí a tak snadno mohou vyhodit dost peněz za něco, co jen párkrát použijí. Problémem není jen jakou chuť cigarety si vybrat, ale i její tvar, který často ani zdaleka cigaretu nepřipomíná a také, jakou značku si v té záplavě různých e-cigaret vybrat. S tím se vám pokusíme pomoci.

Jak na výběr cigarety?

Začneme trochu odzadu, tedy výběrem značky. Doporučujeme  vybrat známou, kvalitní, rozšířenou a snadno dostupnou značku výrobce. Často se totiž stává, že si někdo nakoupí vybavení v první trafice, na kterou narazí, a pak se diví, že nemůže sehnat náhradní díly nebo náplně, když trafika za půl roku zkrachuje. Jsou to pak zbytečně vyhozené peníze. Jedna z nejrozšířenějších značek nejen na našem trhu je značka Joyetech, která patří mezi to nejlepší co se dá sehnat v 146 kamenných prodejnách po celé republice. Snadno jí seženete na internetu, stejně tak i v mnoha kamenných obchodech a různých specializovaných stáncích. Fakt, že Joyetech patří mezi velmi dobré značky, svědčí i fakt, že patří mezi poměrně dost kopírovanou značku. Proto si při nákupu dejte pozor na charakteristické znaky a také na to, kde budete nakupovat.

S výběrem samotné chuti vám moc nepomůžeme, protože je to čistě subjektivní záležitost, stejně  jako jaký tvar má elektronická cigareta mít. Někdo dává přednost věrné kopii vzhledu, někdo si radši “pobafá” z nějakého atypického tvaru, nejčastěji podobného nějaké propisce, která se dá nosit na šňůrce na krku, a v případě potřeby si tak rychle zakouřit. Velmi oblíbená je třeba elektronická cigareta eGo.

Při výběru té správné elektronické cigarety vyžadujte:

  • jednoduchou údržbu
  • ideálně průhledný cartridge s náplní, takže budete vždy vědět kolik, ještě můžete vykouřit
  • rozebíratelný atomizér, takže nebudete muset kupovat celý nový, ale jen díl s žhavící spirálkou, nebo základnu atomizéru
  • a v neposlední řadě nezapomínejte to, jakou má e-cigareta kapacitu baterie. Je nemilé, když zjistíte, že baterie vydrží jen krátkou dobu bez nabití

Kde se dají elektronické cigarety Joyetech koupit?

Tuto značku můžete zakoupit buď v nějaké ze 146 kamenných prodejen, nebo na internetu v e-shopu Eretko.cz, který je i zároveň velkoobchodem nabízejícím tuto značku e-cigaret, který naleznete v Praze 3 v ulici Táboritská. Jedna z hlavních výhod je příjemná cena dopravy a při nákupu nad 2.000,-Kč je doprava pak zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..