Tip na levné a výkonné notebooky Toshiba

V dnešní době se pro většinu lidí, nejen na doma, hodí více než klasický velký stolní počítač, notebook. Ještě nedávno by to byla velmi drahá záležitost, avšak díky nástupu velmi levných notebooků před pár lety, se cena i výkonných notebooků stlačila na doslova pár tisícovek. Mimo to, výkon notebooků neustále roste a tak si dnes může i nadšený milovník her velmi pěkně zahrát i na notebooku nejmodernější počítačové hry. Velkým plusem pro notebooky je pak mobilita a malá spotřeba elektrické energie.

Má smysl kupovat notebooky, zejména pak Toshibu?

Pokud si myslíte, že notebooky vytlačí tablety, tak pak vás musím uklidnit. Jen tak se jim to nepodaří. Jednak, ani ty nejvýkonnější tablety, za cenu překračující 20 tisíc korun, výkonově ještě hodně dlouho nebudou schopni notebookům konkurovat. Dále pak, když si uvědomíte, jak se s tablety pracuje, si snadno uvědomíte, že v nich napsat třeba nějaký dopis, nakreslit výkres, sestříhat film, nakreslit obrázek apod. je velmi nesnadné a nepohodlné. Z těchto několika málo důvodů notebooky jen tak něco z našich životů nevystrnadí. Tablety se stanou našimi každodenními mobilními pomocníky, kteří budou mít své specifické určení, stejně jako notebooky a stolní počítače.

Co se týče značky Toshiba, kterou ne každý nutně musí znát, pak věřte, že se jedná o velmi kvalitní značku, stejně jako je HP, Asus, Dell aj., takže se nemusíte nákupů notebooků Toshiba bát.

Notebooky Toshiba Satellite, jak se nazývá řada notebooků značky Toshiba, se řadí do vyšší kategorie notebooků, čemuž často odpovídá i vyšší cena. My pro vás však máme tip na to, kde se dají tyto notebooky Toshiba levně sehnat.

Levněji už to nepůjde

Pokud si chcete dopřát lepší notebook, než nějaký bezejmenný notebook, vyrobený bůhví kde, navštivte e-shop GIGACOMPUTER, který má aktuálně 16 poboček po celé republice. V nabídce tohoto obchodu naleznete již zmiňované notebooky Toshiba Satellite, za exkluzivní ceny, které jinde tak snadno nedostanete. Posuďte sami. Například notebook s dvoujádrovým procesorem AMD E-300, s kódovým označením Zacate, s integrovanou grafickou kartou AMD Radeon HD6320G, 4GB RAM DDR3, 320 GB HDD, DVD±RW DL vypalovací mechanikou, s integrovanou 100Mbit síťovou kartou, čtečkou karet, webcamerou, Windows 7 Home Premium a 15″ širokoúhlým displejem za cenu pod deset tisíc je velmi zajímavá nabídka. Zejména, když se jedná o značkový notebook Toshiba. Pokud nevíte, co přesně tyto parametry zajímají, uvedu jen tolik, že vám notebook bude výkonově stačit na drtivou většinu úkonů, které s ním budete dělat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..