Pronájem kanceláří nejen v Praze od Pražské správy nemovitostí

Přestože, současné trendy jdou tak trochu proti pronájmu kanceláří, pokud to s podnikáním myslíte vážně, budete si muset nějakou kancelář sehnat, zejména pokud máte nějaké stálé zaměstnance. Jak se časem ukázalo, práce na dálku není vždy zcela výhodná, a tak je dobré mít nějaké trvalé místo, kde se pracovníci mohou scházet a kam si můžete zvát své obchodní partnery. Pokud nemáte nějakou svou nemovitost, kde byste mohli kancelář mít, je asi nejjednodušší si nějakou pronajmout. Díky finanční krizi dnes není problém sehnat spoustu krásných kanceláří za velmi slušné ceny, za které byste dříve toho moc nepořídili.

PSN je tu pro vás

Pokud jste si nějakou nemovitost kupovali, nebo pronajímali, určitě víte, že se jedná o poměrně komplikovanou věc. Je potřeba nejprve nějaký vhodný objekt k pronájmu sehnat, vyřídit spoustu papírů a pak doufat, že pronajímatel bude rozumný. Sice se zle z problémového objektu odstěhovat jinam, ale určitě mi dáte zapravdu, že se ne vždy jedná o bezproblémovou událost. Stěhování obnáší spoustu sice drobných, nicméně nepříjemných, problémů se změnou adresy, telefonů apod. Je tedy ve vašem zájmu vybrat si co nejvhodnější objekt k pronájmu a zde zůstat co nejdéle je to možné. Spoustě potencionálních problémů se můžete vyhnout jednoduše tak, že budete využívat pronájmů kanceláří od Pražské správy nemovitostí s.r.o.

S PSN je to snadné a bezpečné

Pražská správa nemovitostí působí na českém trhu v oblasti nemovitostí již od roku 1991. Specializuje se na prodej a pronájem kanceláří a různých druhů nemovitostí. Postupem času se jejich působnost rozšířila za hranice Prahy, do Kladna, Pardubic, Hradce Králového, Slaného a Odolene Vodě. Za dobu své dosavadní působnosti PSN získalo řadu významných různých ocenění. Pro vás, jako potencionální zákazníky má PSN několik velmi zajímavých výhod. Například, má PSN poměrně rozsáhlou nabídku nebytových prostor pro vaše podnikání, všechny nemovitosti, s kterými obchodují mají v osobním vlastnictví, takže se celý proces prodeje nebo pronájmu značně zjednodušuje a také zlevňuje, protože odpadá prostředník v podobě realitní kanceláře. Obrovskou výhodou PSN je také to, že mohou celou transakci velmi snadno realizovat díky mnoha zkušenostem. Mimo to, spolupracují se všemi finančními ústavy a tak mohou zejména u ČSOB zajistit velmi nadstandardní podmínky financování.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..