Sklady k pronájmu v různých městech České republiky

Bez skladů to nejde, a i za předpokladu, že patříte mezi vyznavače “just in time” logistiky snažící se minimalizovat množství zboží na kladě, se nevyhnete hledání různých meziskladů, které vám dokáží pokrýt případné možná i několikadenní výpadky v zásobování. V těchto případech je asi nejlepší si nějaký sklad pronajmout. Stavět si své je dnes nemá moc smysl, tedy pokud je neplánujete dále pronajímat. Postavit sklad na výhodném místě a pak se o něj starat je přeci jen časově i finančně náročnější, než když si ho prostě pronajmete. Pronájmy mají ještě jednu nespornou výhodu. je potřeba si totiž uvědomit, že ty nejzajímavější místa pro stavbu skladů jsou již s největší pravděpodobností dávno zabraná a zastavěná nějakým skladem.   Navíc když si uvědomíte, že skladových prostor je u nás poměrně dost k pronájmu, nemá moc smysl stavět další. Mimo to, současná ekonomická situace také moc stavění vlastních skladů nenahrává.

Pokud jste se tedy rozhodli pro pronajmutí skladu, stojí za zvážení kontaktovat specializované firmy, které vám pomohou sklad sehnat a vyjednat rozumnou cenu za pronájem a tak celý proces zachovat přehledný a transparentní. Jednou z takových firem, které zastupují nájemce je již téměř 100 let stará nadnárodní firma Cushman & Wakefield, která zaměstnává stovky specialistů monitorující nabídky v 58 zemích světa. Odborníci z Cushman & Wakefield vám komplexně poradí v následujících bodech

  • – předběžná analýza nabídky – dostanete na základě vašich podkladů vypracovaný seznam nejzajímavějších objektů
  • – žádost o návrh – je standardizovaný konkrétní návrh, který se rozešle developerům
  • – srovnávací diagram nabídek – podle nabídnutých parametrů se provede vypracování srovnávacích diagramů
  • – vyjednávání o nájmu – Cushman & Wakefield vás bude zastupovat při jednání, díky zkušenostem vám mohou pomoci domluvit velmi zajímavé podmínky.
  • – konečné doporučení – písemné představení doporučené nabídky
  • – předběžná dohoda – po vašem schválení se provede s developerem vypracování předběžné dohody
  • – smlouva o smlouvě budoucí – po sepsání se začne objekt připravovat pro vás
  • – nájemní smlouva – sepsání nájemní smlouvy doporučenou firmou zajišující právní poradenství

Nabídka skladových prostor je v současnosti poměrně rozsáhlá (plocha od desítek do tisíců metrů čtverečních) a pokrývá většinu České republiky, zejména pak důležité hlavní dopravní tepny.   Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na interaktivní mapě. Nejkoncentrovanější nabídku najdete například ve skladech v Plzni, dále v Brně a také v Praze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..