Nevíte, kde levně nakoupit učebnice všeho druhu, mapy, průvodce nebo třeba školní pomůcky? My to víme

Každý, kdo kdy kupoval učebnice, a je jedno, jestli pro základní, střední nebo vysokou školu, určitě brzy zjistil, že to není tak zcela snadná záležitost. U běžných prodejců knih je totiž takřka nemožné sehnat všechny učebnice, které vyučující požaduje. Často tak člověk musí hledat specializované knihkupectví, které jsou často na místech, nad kterými nestačíte kroutit hlavou. To samé vesměs platí i o mapách, zejména těch nástěnných, které sehnat opravdu není snadné. A když už na něco narazíte, není to většinou to co hledáte a navíc je to drahé. Ještě že je ten internet, na kterém funguje specializovaný e-shop, který vám dnes představíme. Jedná se o obchod zaměřený na prodej učebnic, map, průvodců, globusů a školních potřeb nejen pro studenty, ale i pro pedagogy a školy.

Ověřený a kvalitní obchod

Oním obchodem, o kterém je tento článek je internetový obchod s poněkud netradičním názvem UčebniceMapy.cz. Jak již bylo napsáno, jedná se o specializovaných obchod, v kterém si vyberou jak žáci a studenti nejrůznějších škol a oborů od prvňáčků až po vysokoškoláky, stejně tak i pedagogové a školy. Výhodou tohoto obchodu je fakt, že si zde můžete pořídit, jak současné moderní učebnice, tak i různá starší vydání. Nemusíte tedy kupovat pokoutně od bývalých studentů odrbané a popsané učebnice. Samotného nákupu se zde nemusíte bát. Obchod je zařazen do kategorie “Ověřeno zákazníky” serveru Heuréka.cz s velmi kladným hodnocením několika set zákazníků, kteří zde nakoupili.

Pomůcky a knihy pro pedagogy i školy

Jako jeden z mála se obchod UčebniceMapy.cz, zaměřuje také na učebnice pro pedagogy a školy. Na pedagogy zde čeká speciální pedagogika, metodické příručky a návody, a různá odborná literatura. Pokud nákup uskutečníte ve velkém pod hlavičkou školy, dostanete mimo běžného poštovného zdarma při nákupu nad 2.500,-kč, také slevu 5% při objednávce nad 10.000,-Kč a možnost platby na fakturu s dobou splatnosti 14 dnů. Větší množství lze objednat i telefonicky, emailem nebo poštou. Stačí tedy zaslat obchodu poptávku a domluvit případnou koupi zboží.

Nejen knihy pro studenty

V obchodu si můžete mimo učebnic pro střední školu, základní a vysokou školu, pořídit třeba penály, etue, aktovky, batohy, psací potřeby, sáčky na obuv, sešity, diáře s různé drobné potřeby do školy, které budou zejména v nižších ročnících potřeba. Pokud máte rádi zeměpis, naleznete zde mimo praktických map i velmi oblíbené globusy, jak v klasickém stolním provedení, tak i v různých dekorativních provedeních. Mimo to, pokud se vám obchod zalíbí, můžete na Facebooku navštívit jejich stránku a třeba se stát odběrateli příspěvků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..