Špičkové přírodní doplňky stravy z Finska

Pečovat o své zdraví je dnes v současném moderním světě více než nutností. Denně je tělo každého z nás vystaveno mnoha negativním vlivům, které se postupem času akumulují a v pozdějším věku většinou vyústí třeba v nějakou z civilizačních chorob. Je tedy na místě předcházet těmto budoucím zdravotním problémům prevencí, která se nejčastěji zajišťuje pomocí přírodních doplňků stravy. Bohužel, příroda není to co bývala, a tak je potřeba si vybírat přípravky ze zemí, které jsou zatím ještě v pořádku.

Přírodní finské doplňky stravy

Finsko patří díky svému nerostnému bohatství a moři mezi pět nejbohatších zemí světa. Díky svému obrovskému bohatství si mohou dovolit pečovat o svou přírodu, jako nikde jinde na světě. Tudíž, jejich přírodní produkty jsou skutečně tím nejlepším co se dá pořídit. Nyní i vy máte tu možnost, pořídit si jejich přírodní doplňky stravy díky Finclubu, který již 20 let tyto produkty distribuuje, navíc se můžete stát i jejich partnery a začít podnikat prodejem jejich produktů.

Pár dobrých důvodů k nákupu:

  • Předním partnerem Finclubu je helsinská společnost Hankintatukku Oy, která patří mezi špičku v oboru a je držitelem mnoha významných cen
  • Všechny výrobky jsou vždy posuzovány v akreditovaných laboratořích a na výsledky dohlíží Národní rada zdraví Finska
  • Přípravky mají díky nejmodernějším technologiím výroby vysokou čistotu a unikátní složení
  • Finsko má díky své poloze, čistotě přírody a dlouhým polárním dnům, zcela jedinečné podmínky pro pěstování unikátních léčivých rostlin s vysokým obsahem účinných látek
  • Všechny produkty od firmy Hankintatukku Oy jsou vyrobené a balené přímo ve Finsku pod dohledem manažera kvality
  • Pěstování léčivých rostlin probíhá v ekologicky čistých oblastech, kde nejsou používány žádné pesticidy. Rostliny jsou ručně sbírané v době, kdy mají nejvíce léčivých látek, a jsou okamžitě po sběru zpracovávané
  • V neposlední řadě firma Hankintatukku Oy spolupracuje s Výzkumným zemědělským ústavem, s kterým neustále zdokonalují metody pěstování a péči o rostliny.

Abyste věděli, jaké doplňky stravy si můžete ve Finclubu koupit, máme pro vás dvě ukázky.
Prvním je přípravek fin Ubiquinol Megacaps, který obsahuje aktivní látku ubiquinol, která je obsažena v koenzymu Q10. V toto přípravku je tento enzym v 10x vyšší koncentraci, než v běžně dostupných přípravcích.

Druhý produkt s název Candimis, je oreganový olej, který je přírodním antioxidantem, který se doporučuje při přemnožení ženám známých kvasinek a plísní. Mimo to, přípravek pomáhá uklidnit zažívací ústrojí a pomáhá při respiračním potížích. Více na stránkách Finclubu.

Pokud se nebudete moci rozhodnout co koupit, můžete využít online poradnu lékaře, který je vám vždy k dispozici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..