Špičková moderní plastová a hliníková okna a dveře

Okna a dveře v posledních letech prodělaly obrovský vývoj, protože jsou na ně kladeny čím dál větší nároky. V dřívějších dobách stačilo “zbouchat pár prkének” a dveře či okno bylo na světě. Dnes tomu tak již není. Moderní plastová okna, nebo dražší hliníková okna musí splňovat mnohé požadavky. Musí být energeticky úsporné, musí tlumit hluk, nesmí hořet, musí být bezpečná, snadno omyvatelná, musí vydržet provozní namáhání a v neposlední řadě musí být také pěkná. Naštěstí díky moderním technologiím to dnes již není problém.

Dafe – plast Jihlava, s. r. o., jednoduše lepší

Firma DAFE-PLAST již dvacet let vyrábí plastová a hliníková okna, dveře, prosklené stěny a zimní zahrady. Nabízí též odborné poradenství, konzultace a projektování otvorových výplní. Při výrobě používají nejmodernější polymerové a kompozitní technologie, které umožňují splnit i ty nejpřísnější požadavky zákazníků a zkušebních laboratoří. Z toho důvodu, jsou třeba plastová okna PROGRESS držitelem Čestného uznání v soutěži GRAND PRIX a držitelem Ceny veřejnosti soutěže Výrobek roku 2009 a Výrobek roku 2011.

Nabídka DAFE-PLAST

Plastová okna a dveře

Na uvedené produkty je 5 let záruka. Všechna jsou vyrobena ze systémových profilů REHAU s kováním ROTO pro bezproblémové používání po desítky let.

  • Brillant desing – léty prověřená a cenově dostupná plastová okna v základních ostrých a oblých tvarech dodávané v široké škále barev a dřevodekorů
  • Brillant design 115-4k – speciální okna pro panelové domy zajištující účinné větrání s rekuperací tepla
  • Excellent design ED 86 – okna se sníženou pohledovou výškou profilů, která dodají stavbě šmrc
  • Hyperizolační plastová okna PROGRESS – špičková okna, která jsou maximálně energeticky úsporná, protihluková, bezpečná, a moderní s možností UV filtru.

Zimní zahrady

Zimní zahrady musí splňovat ještě přísnější požadavky než jaké jsou kladena na okna a dveře. V zimě by zde mělo být teplo a v létě horko. Okna zahrady by se také neměla rosit. Protože, toto dodržet je technologicky a finančně je náročné, je pro vás připravený unikátní on-line konfigurátor zimních zahrad, v kterém si snadno vyberete přesně to co potřebujete.

Hliníková okna a fasády

S hliníkovými profily lze vytvářet prostorově extrémní a tvarově složitá okna a fasády s vysokou životností, splňující všechny současné nároky kladené na otvorové výplně. V nabídce naleznete:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..