Už víme proč nakupovat kliky, kování a nebo dveře na internetu

Na internetu jsme si v posledních letech zvykli nakupovat kde co, od počítačů, přes kancelářské potřeby, až třeba po šperky. To jsou takové ty základní komodity, které člověk tak nějak nakoupí na internetu automaticky bez obav. Existují však produkty, které pokud potřebujeme koupit, zpravidla nejprve nehledáme na internetu. Jednoduše se sebereme a dojdeme do prvního většího obchodu, kde dané produkty mají. Do této kategorie patří i dveře a jejich příslušenství v podobě klik a různých kování. My vám dnes ukážeme jeden e-shop, který se na tento druh zboží specializuje, a který je tak propracovaný, že již nikdy nebudete mít potřebu běhat do kamenného obchodu.

Kliky-kovani.net a mám to hned

Nezasvěcený člověk si může myslet, že kliky nejsou dost sexy na to, aby se jejich výběrem více zaobíral a neskočil si jednoduše někam do blízkého železářství, nebo podobné prodejny. Jenže opak je pravdou, i navzdory tomu, že se na klikách, hned po počítačových klávesnicích, drží nejvíce bakterií, je fakt, že kliky slouží nejen k otevírání dveří, ale i jako designový doplněk. No a pokud si nutně nekupujete tu nejlevnější kliku jen pro otevírání dveří, zjistíte, že vybrat tu správnou není zas tak jednoduché. Vy však máte dnes jednu výhodu. Tím, že existuje špičkový web kliky-kovani.net, můžete si doma hezky v klidu vybrat to, co právě nejvíc potřebujete. To může znít jako klišé, ale je to opravdu tak.

Seznam výhod nakupování v e-shopu kliky-kovani.net

Když půjdete do kamenného obchodu vybírat kliky, nebo kování, budete zápasit se svou pamětí a budete si muset snažit vybavit, jak ty vaše dveře asi vypadají, zejména barevně. Určitě to moc dobře znáte.V e-shopu kliky-kovani.net je mnoho kvalitních fotografií, které si můžete třeba vytisknout na barevné tiskárně a výtisk umístit přímo na dveře. Získáte tak mnohem lepší představu o konečném výsledku. Navíc pokud si nebudete jisti rozměry, jednoduše si je hezky v klidu změříte.

Je uvědomit, že nakupujete v největším obchodě s tímto druhem zboží. Nikde jinde tedy tolik rozmanitých výrobků nenajdete, a že je z čeho vybírat. Kde byste například koupili kliky, které vás pustí dál až po sejmutí otisku prstu? Nebo kde byste sehnali mechatronickou vložku, která bez RFID čipu nikomu neotevře, nebo vložku s certifikací od NBU? To je samozřejmě jen “špička ledovce”, ale je tom vidět, že v tomto e-shopu jste u těch největších profesionálů. Takže, jen ve stručnosti co zde pořídíte:

  • Kliky – bezpečnostní, hliníkové, designové, interiérové, kované, luxusní, na otisk prstu, …
  • Koule a madla – od jednoduchých až pro řemeslně velmi propracované
  • Okenní kliky – věděli jste, že existují krásné luxusní okenní kliky?
  • Kování – na sklo, certifikované ČSN EN panikové pro veřejné prostory, na posuvné dveře
  • Dveře – designové skleněné, skleněné posuvné – lze upravit na míru.
  • Zámky – od nejobyčejnějších až po zámky certifikované NBU
  • Doplňky – kukátka, klepadla, samozavírače, stavěče dveří, zarážky dveří, mušle pro posuvné dveře, rozety,…

Samotný e-shop je velmi propracovaný. Lepší by však asi bylo říci, že je specializovaný, protože u většiny klik a kování je možné využít pomocníka, který vás celým procesem výběru krok po kroku provede. Celý proces je také velmi graficky názorný, takže i jinak složitý výběr zvládne i naprostý laik. Mimo tohoto pomocníka jsou zde přítomné klasické filtrovací pomůcky, kde si jednoduše vyberete to, co vás asi tak zajímá.

Většinu zákazníků také bude zajímat, jak je to s cenami. Ty jsou díky absenci kamenných prodejen udržovány velmi příznivé. Mimo to, tento e-shop je také velkoobchod, takže ceny majá skutečně velmi zajímavé. Různé slevové akce jsou samozřejmostí a nejdou přehlédnout, mají totiž výrazné označení. Mimo to, pokud se zaregistrujete k odběru novinek, budete mít vždy perfektní přehled nejen o novinkách, ale i slevách.

V e-shopu je krásně zpracovaná nápověda, takže pokud nebudete něco vědět, podívejte se do nápovědy, nebo využijte všudypřítomný formuláře pro dotazy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..