Autobazar ARHO, malý zázrak, který prošel testy autobazarů zpravodajského portálu iDnes.cz

Nákup auta v autobazaru je takřka vždy určitou formou loterie, kterou je potřeba velmi pečlivě promyslet. Při nákupu auta musíte totiž vzít v potaz dva základní problémy. První problém je samotný technický stav vozidla, především skryté vady. Druhým je pak důvěryhodnost autobazaru, v kterém auto kupujete. Oba problémy jsou velmi zapeklité, i když pokud víte, kde auto koupit, máte z poloviny vyhráno.

Jak na skryté vady vozidla

Každé auto má nějaký skrytý problém, se kterým musíte vždy počítat a připravit si finanční rezervu na jejich odstranění. Skryté vady jsou jednoduše řečeno vady, které zatím nemají na funkci auta vliv, avšak mohou se již brzy projevit. Částečně eliminovat tyto problémy lze tak, že auto, které se vám líbí, odvezete ideálně do autorizovaného servisu na prohlídku. Ta vás sice něco bude stát, nicméně se jedná o dobrou investici. Autobazary, mezi které se řadí i ARHO, vám kontrolu v servisu samozřejmě umožní. Dále, k výběru je vždy doporučeno přizvat nějakého nezávislého odborníka, který auta zná a pomůže vám vybrat pro vás nejvhodnější auto. Spoléhat na zkušené příbuzné není doporučeno, lepší se využít specializovaných firem, které vám odborně poradí.

Jak na výběr autobazaru

Kvalitní autobazary, mezi které se řadí i pražský autobazar ARHO, spolupracují se společností Cebia s.r.o a Cardetect s.r.o. Uvedené dvě společnosti zjišují kompletní historii vozidla. Díky rozsáhlým databázím dokáží určit, jestli má vybrané auto přetočený tachometr, který mimochodem může nechat přetočit třeba poslední majitel. Autobazary tak nutně nemusí být vždy na vině. Také se prověřuje, jestli auto není u nás, nebo v zahraničí hledané, totálně zlikvidované, nebo jestli není evidované v databázi leasingových společností jako jimi financované.

Autobazar ARHO prošel testy

Přestože, stav testovaných autobazarů v ČR připomíná ve většině případů divoký západ, není to případ všech. Autobazar ARHO vsadil na to, že lidé čím dál více požadují kvalitní služby a prověřená auta. Díky tomuto rozhodnutí se mu podařilo projít v nezávislém testu autobazarů zpravodajského serveru iDnes.cz, kde byl označen dokonce za malý zázrak. Veškerá zde nabízená auta jsou důkladně prověřená a v dobrém technickém stavu.

O tom, že autobazar ARHO nabízí kvalitní služby svědčí také to, že nabízí zajištění financování leasingem nebo úvěrem, který díky moderními informačnímu systému dokáží zařídit za pár minut. Zajistí vám i kompletní pojištění u jedné z šesti nejznámějších pojišťoven. Vyřídí za vás kompletně veškeré papírování spojené s převodem auta. A dokonce Vám zajistí výkup auta. Mezi perličky pak patří to, že autobazar  si zahrál i v oblíbeném českém seriálu Ordinace, samozřejmě pod jiným názvem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..