S espressovači DeLONGHI bude váš den příjemnější. Pojďme se na ně trochu podívat

Káva, jeden z mála oblíbených nápojů, který pije skoro každý, byla v roce 1884 Italem Angelem Moriondem povýšena na vyšší stupeň. V tom roce totiž tento pán sestrojil první espressovač, ten však byl velký a neohrabaný. Od té doby již uběhlo spoustu času a espressovače během té doby prošly velkým rozvojem. Klasické espressovače, které znáte z barů však stále nejsou zcela použitelné v domácím prostředí, kam se pomalu zvyk pití espressa přesouvá. Samotná obsluha totiž vyžaduje školení a pořízení si velmi drahého vybavení. Proto, se v poslední době na trhu objevily domácí espressovače, díky kterým si můžete svou oblíbenou kávu vychutnávat v klidu domova, kdykoliv chcete. Pití espressa však není úplně solitérní záležitost, proto si nejvíce espresso užijete s přáteli, nebo v kruhu rodinném, kdy dokáže naladit příjemnou náladu.

Není espressovač jako espressovač

Posledních několik let můžete v televizních reklamách vídat různé univerzální espressovače, které stisknutím jednoho tlačítka připraví mnoho různých nápojů počínaje klasickou kávou, latte macchiato, chococino a dokonce i čaj. Tyto espressovače jsou však jen univerzálním automaty určené pro masovou konzumaci. Abyste si však skutečně vychutnali svou oblíbenou kávu tak jak chcete vy, je potřeba s kávu správně připravit. To vyžaduje více, než jen zmáčknutí jednoho tlačítka. S kávou je potřeba se seznámit, znát jí a pochopit jak jí právně připravit. S tím Vám pomůžou velmi oblíbené espressovače DeLONGHI, které jsou v dostání od základní pákové verze DeLONGHI BAT14, až po automatické verze DeLONGHI ESAM 3200 Magnifica a mnohé další. Pojďme si jeden takový pěkný DeLONGHI představit.

DeLONGHI ECAM 23.450 S

Pod tímto ne úplně ideálním názvem se skrývá espresso DeLONGHI, který z kávy s trochou vaší pomocí vykouzlí u vás doma fantastickou kávu, na kterou se k vám budou vaši přátelé rádi vracet. Z počátku je potřeba říci, že jeho cena není zrovna nejnižší, i když není nikterak závratná. Pokud svou kávu máte opravdu rádi, můžete si přístroj koupit třeba na splátky. DeLONGHI ECAM 23.450 S umí díky mnoha funkcím, a šlehačem mléka připravit kávu na mnoho způsobů.

Jaké tedy má tento espressovač funkce? Kompletní popis mnoha různých funkcí by u tohoto kávovaru vydalo na pěkně dlouhý článek, proto jen ve stručnosti. Kávovar umí udělat dva šálky kávy najednou, ve všech běžných velikostech od malé, střední až po velkou. Umí připravit jak silnou, stejně tak i jemnou kávu o různých teplotách. Mezi zajímavé funkce patří osvětlení šálků, multifunkční displej, paměť do které si můžete vaše oblíbené nastavení kávy uložit, mlýnek na zrnkovou kávu, počítání šálků, možnost naprogramování kávovaru, vodní filtr s možností nastavení tvrdosti vody, automatické čištění a mnohé další užitečné funkce.

Tento kávovar si můžete zakoupit v e-shopu levnéELEKTRO.cz, který se stal finalistou soutěže ShopRoku 2012 a kde si můžete také přečíst desítky recenzí spokojených zákazníků.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=__TDvC0T3CQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..