Staré dobré mobilní telefony Alcatel jsou zpět a nabízí za málo peněz hodně muziky

Alcatel jako výrobce mobilních telefonů byl více znám na počátku mobilní mánie, kdy ještě telefony sloužily k telefonování a psaní SMS zpráv, a ty nejlepší uměli přehrávat polyfonní melodie. V té době Alcatel patřil mezi poměrně známou a oblíbenou značku, která byla oproti ostatním značkám levnější. Bohužel značka již nepatří Francouzům, ale čínské firmě TCL. Tento fakt však nic nemění na tom, že je to velmi zajímavá alternativa k často nesmyslně drahým telefonům. Můžete si tak koupit velmi výkonný mobilní telefon doslova za pár korun. Nejsilnější verze stojí kolem 6.000,-kč, zatímco konkurenční kolem 17.000,-Kč, a to je pořádný rozdíl. Samozřejmě, za tuto cenu nelze čekat retina display, u kterého nelze rozeznat okem jednotlivé pixely, z kterých je displej složen, a které lze běžně lidským okem vidět. Na druhou stranu pod značkou Alcatel si lze pořídit telefon, který vám rozhodně nebude dělat ostudu, protože již za cenu kolem 5.000,-Kč si můžete pořídit mobilní telefon se systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich, což vám moc výrobců v této cenové kategorii nenabídne. Přitom design těchto telefonů je příjemně decentní a nadčasový. Pojďme si pár telefonů Alcatel představit.

Alcatel One Touch 810

Tento telefon s netradičním designem připomínající pudřenku je určen ženám. Jedná se o oblíbený véčkový telefon, který sice není postavený na otevřeném systému jako Android, avšak nabízí většinu základních funkcí (rádio, MP3 přehrávač, foťák), jako většina telefonů za velmi příjemnou cenu necelých 2.000 korun. Díky přítomnosti Querty klávesnice a velikosti displeje 2,4″ se dá s telefonem velmi pohodlně používat. Telefon Alcatel One Touch 810 je určen nenáročným zákaznicím, které preferují především pěkný design, a přitom chtějí mít přístup na internet a Facebook.

Alcatel One Touch 903d

Tento telefon za příjemnou cenu pohybující se kolem částky 2.600,-kč je základním chytrým telefonem, který vám poskytne veškerý komfort chytrých telefonů a přitom vám nezrujnuje peněženku. S tímto telefonem získáte přístup k dnes již nepostradatelné funkci GPS, kdy s Google mapami si v kapse bude mít on-line přístup k mapám z celého světa stále zdarma. Pokud využíváte sociální sítě, můžete s tímto telefonem být neustále on-line a diskutovat s lidmi kdykoliv budete potřebovat. S předinstalovaným systémem Android 2.3 Gingerbread, získáte výkonnou mobilní kancelář s mnoha běžnými funkcemi jako MP3 přehrávač, rádio, fotoaparát, e-mail, budík a mnoho dalšího. Alcatel One Touch 903d se díky 150MB vestavěné paměti hodí pouze jako základní, do ruky dobře padnoucí, chytrý telefon, pro ne příliš náročného uživatele.

Alcatel One Touch 997D Ardesia

Ardesia je telefon, který Vám umožní využívat luxusu drahých chytrých telefonů za bezkonkurenční cenu. V tomto telefonu najdete Android 4.0, který pohání 2 jádrový procesor, tepající na frekvenci 1GHz. Má přední (0,3MPx) i zadní fotoaparát (8MPx) s LED bleskem a automatickým ostřením. Telefon má 1GB RAM paměti a 4GB paměti ROM. Dále veškeré technologie jako WiFi (b/g/n), 3G, bluetooth ve verzi 4, podporu MPEG-4, H.263 a H.264 (HD videa), senzor pro přiblížení a mnohé další technologie z patřící do té nejvyšší kategorie. Telefon Alcatel One touch 997D Ardesia je vhodný pro náročné uživatele, který budou umět dokázat využít jeho potenciál.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=wdyi6bvMFKY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..