Luxusní designové šperky nejen z kolekce Jitky Kudláčkové

Jak začít psát o špercích té nejvyšší kvality? Toť otázka. Designové šperky, které Vám chceme dnes představit, patří mezi to absolutně nejlepší, co lze v našich končinách koupit. Zlatnictví JK Jitka Kudlackova Jewels, patří mezi naprosto unikátní obchody, které nemají a ani nebudou mít žádnou formu e-shopu, kde byste si jejich šperky mohli koupit. Jejich šperky totiž vyžadují zcele individuální osobní přístup. Mimo to, by stejně ty nejdražší šperky, které mohou stát statisíce, nešlo ani pořádně konvenčními přepravními službami doručovat zákazníkům. Nicméně může se stát, že se z nějakého důvodu nemůžete osobně stavit přímo v prodejně, pak v tomto případě stačí zavolat telefonem, případně napsat email, s upřesněním své představy a školený personál vám pomůže vybrat to nejvhodnější. Šperk Vám pak následně doručí na sjednané místo.

Již více než dvacet let s námi

Historie firmy se začala psát v roce 1991, v kterém paní Jirka Kudláčková začíná podnikat a poznává svého životního partnera Dušana Mlynaříčka, s kterým začala své podnikání rozvíjet. V tomto roce také odjíždí na stáž do Venezuely, kde více než rok studuje paní Jitka v hlavním městě Caracasu v prestižním obchodě se šperky s vlastní výrobou. O rok později se vrací plná dojmů a zkušeností, které následně začala uplatňovat u nás. Již od začátku paní Jitka vyrábí své vlastní šperky, s kterými se pomalu, ale jistě začala prosazovat a rozšiřovat svoji klientu. V průběhu několika dalších let v Praze otevírá několik obchodů a v roce 2001 registruje svou obchodní značku Šperky Jitka Kudláčková, která se stává synonymem krásy a luxusu té nejvyšší kvality. V roce 2005 ještě registruje značku TOLERANCE®, kterou se pyšní snubní a zásnubní prsteny.

V současné době si značkové šperky Jitky Kudláčkové můžete prohlédnout v nové moderní multifunkční budově Filadelfie v Praze v ulici Želetavská 1525/1 na Praze 4, a také ve třetím patře obchodního domu Palác Flóra, sídlícím v ulici Vinohradská 149 na Praze 3. V těchto prodejnách si můžete originální šperky paní Jitky, ale i šperky mnoha zvučných jmen jako Calvin Klein, Diva, Tissot, Radost, Certina, Nina Ricci a mnoha dalších.

V budově Filadelfie se můžete, po předchozí domluvě s paní Jitkou setkat a nechat si doporučit to nejvhodnější. Je zde také možné přes bezpečností sklo nakouknout do zlatnické dílny, kde se ručně vyrábí šperky. U určitých případech lze udělat vyjímku a osobně se přímo do dílny podívat, třeba právě na to, jak se vyrábějí vaše šperky na zakázku.

Konkrétní nabídku šperků si můžete prohlédnout na webových stránkách JK.cz, kde naleznete elektronické katalogy, které si můžete nechat zaslat v několika případech i v tištěné podobě.

Na závěr je třeba dodat, že si v obchodech můžete koupit také v poslední době velmi oblíbené investiční zlato, které nabízejí ve zcela unikátní a jinde nedostupné formě s tzv. čokoládovým efektem. Takto připravené investiční zlato je možné dělit jednoduše, stejně jako čokoládu, ohnutím na 1 gramové dílky, a tak si nakoupit přesně tolik zlata, kolik vám rozpočet umožňuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..