Srovnání povinného ručení, havarijního pojištění, ceny plynu a elektřiny

Dnes vám představíme velmi zajímavý web, který vám může ušetřit spoustu práce, času a hlavně peněz, zejména v případě, že potřebujete sjednat povinné ručení, nové havarijní pojištění nebo změnit poskytovatele plynu a elektřiny. Na všechno toto se nový web s názvem Amplion specializuje. Pojďme si tento nový šikovný web známé české společnosti Centrum Holdings s.r.o. představit blíže.

Web Amplion je v podstatě tzv. internetová kalkulačka, která vám po zadání vstupních údajů vypočítá a setřídí podle finanční výhodnosti konkrétní nabídky konkrétních firem, které pak ihned ze stránek můžete oslovit. Načež se vám pak ozve obchodník vybrané firmy a domluví s vámi podepsání smlouvy nebo třeba případnou schůzku. Celý proces porovnání si můžete doma v klidu projít, vybrat si to o vás nejvíce osloví, bez nutnosti studování a porovnávání často nepřehledných nabídek desítek firem působících na našem trhu.

Kdy lze nejvíce ušetřit?

Internetové finanční kalkulačky vám pomohou nejvíce ušetřit na povinném ručení, kde lze skutečně ušetřit tisíce korun. Jak je to možné? Celkem jednoduše. Každá firma nabízí k povinnému ručení různé často “zdarma” služby v podobě různých asistencí a doplňujících pojištění. Proto, pokud nepotřebujete tyto dodatečně produkty, které cenu povinného ručení zbytečně zvyšují, vyberte si jednoduše tu nejlevnější nabídku, kterou Vám Amplion nabídne. Tím  si splníte svou zákonnou povinnost a nebude Vás to stát ani moc peněz. U nejlevnějších služeb však nečekejte žádný extra servis jako u dražších povinných ručení. K těmto pojištěním ještě jedna rada, nebo spíše upozornění. Vybírejte si pojištění s co nejvyšším limitem pojistného plnění. Tato položka dost lidí mate, protože si myslí, že stačí se nechat pojistit na škodu do 35 miliónů. Zde je potřeba si uvědomit, že můžete způsobit hromadnou nehodu, kde náklady na její vypořádání snadno přesáhnou uvedených 35 miliónů korun. Stačí, když se do bouračky přilepte naložený kamión elektronikou a doživotní dluhy máte zaručené. Samozřejmě, že pokud auto máte jen na krátká popojíždění, nemá asi smysl se pojišťovat na nejvyšší částku, i když ušetření sto nebo dvě stě korun, za případné problémy nestojí.

Další z míst, kde vám internetová kalkulačka Amplion může hodně ušetřit jsou energie. Zejména ve starších nezateplených domech lze změnou poskytovatele plynu hodně ušetřit. Přitom samotná změna poskytovatele je hračka. Není potřeba nikde nic jinak zapojovat, přepojovat, či jinak upravovat. Stejně jako u změny poskytovatele elektřiny je změna poskytovatele plynu jen o změně smlouvy.

Pokud uvažujete o snížení nákladů na pojištění, nebo energie, rozhodně si vyzkoušejte web finance Amplion.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..