Česká pošta spustila svůj nový e-shop

Česká pošta se v posledních letech pustila do prodeje nejrůznějšího drobného zboží, které je převážně zaměřeno na děti. Na poštách tak často můžete koupit různé plyšové hračky, omalovány, knížky a podobný drobný sortiment. Nyní je možné koupit toto zboží i v jejich novém e-shopu, který byl nedávno spuštěn. S ohledem na to, že obchod provozuje největší česká firma, je nabídka e-shopu zatím poměrně skromná a relativně nezajímavá. Jediné co je dobré, je možnost zakoupit různé poštovní poukázky a papírenský sortiment.

Známky zde nekoupíte

Velká škoda je, že v Postshopu nelze koupit, alespoň prozatím, žádné známky. Ty sice lze koupit na jejich mateřských stránkách, avšak jejich prodej je velmi komplikovaný, takže snadno odradí potencionální zájemce. Budeme tedy doufat, že se známky zde někdy v budoucnu objeví.

Pošta ve srovnávačích cen

Celkem překvapivé je to, že nabídku zboží Postshopu naleznete i na srovnávačích cen, jako Zboží.cz a Heuréka.cz, kde prozatím značně poskrovnu občas vykoukne název Postshop.

Česká pošta by do budoucna mohla ve svém e-shopu prodávat spoustu zajímavého zboží, zatím však dělá jen malé nesmělé krůčky. Mohla by třeba nabízet pro firmy službu fulfilmentu (outsourcing skladu a distribuce), nebo přímo nabízet zboží třetích firem apod. Potenciál zde rozhodně je, záleží tedy jen na České poště, jak se k e-shopu postaví.

E-shop naleznete na adrese www.postshop.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..